Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az eggyik áruházból 5000 ft...

Az eggyik áruházból 5000 ft értékben kiakartam vinni élelmezési cikket. A biztonsági őr odajött és bekisért az irodába. Megcsinálták a jegyzőkönyvet! Rendört nem hivtak! Számithatok-e feljelentésre? Kifizettem a kárt!

Figyelt kérdés
De gondolom azt közölték volna! kifizettem az árut és mehettem haza! szerintetek történik ezután valami?

2017. márc. 19. 19:05
 1/9 Donald J. Trump ***** válasza:
92%
Hát reméljük leszoksz a lopásról, de más nem.
2017. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
reméljük igen
2017. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy?
2017. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Megküldik a jegyzőkönyvet a rendőrségnek, és Tulajdon elleni szabálysértés miatt szabálysértési eljárás indul ellened, aminek a végén nagy valószínűséggel pénzbírságot fogsz kapni.

Azért nem hívtak rendőrt, mert az értékhatár nem érte el az 50 000 Ft-ot, és közreműködő voltál.

2017. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Most komolyan, ennyire éhes voltál? Nem, nem lesz feljelentés sajnos.
2017. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem hetente többször is sikerül kivinni élelmezési cikkeket, meg még sok egyéb mást is a boltból. Lehet azért sikerül mert a pénztárnál távozom, és ki is fizetem. Mindenkinek csak annyi a baja amennyit csinál magának!
2017. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a jegyzőkönyv alapján simán feljelenthetnek kísérletért. Attól, hogy lebuktál, és nem sikerül, ez még ugyanúgy szabálysértés.
2017. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges de ne lopj az tudom javasolni én is voltam már szar helyzetben még sem csináltam ilyet .
2017. máj. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lett belőle feljelentés?
2020. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!