Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik voltak már 4D-n! Érdemes...

Akik voltak már 4D-n! Érdemes pendrivot vinni? Adnak Cd-t meg képet is, de felteszik szerintetek pendrive-ra? Vagy biztonsági okokból nem? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egyébként konkrétabban Győrről lenne szó,de bármi más tapasztalat érdekelne!Esetleg csinálnak több képet pendrive-ra,hogy aztán mi ki tudjuk nyomtatni?

26hkm



2012. jún. 6. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem minek a penrive.Kapsz egy dvd-t,amin a mozgó képek vannak,meg egy másikat,amin a fotók.Te meg majd otthon rárakod pendrive-ra,amit akarsz.Mi voltunk,2x is.Lehet egy lemezen,de megkapsz mindent.Nem fog neked ilyennel bajlódni a szonográfus,főleg,hogy ált-ban időpontra mennek az emberek és nincs ilyesmire idejük.
2012. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dvd-t kaptunk a mozgó felvételről, cd-t az álló képekről. Nem kellett pendrive, hazajöttem, feltettem a cd-ről a gépre a képeket és ennyi.

Azt írod, kaptok cd-t, akkor nem értem, miért akarod még pendrive-ra is.

2012. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudtam,hogy adnak állóképről is,azt hittem csak a felvétel lesz rajta.Ennyire voltam kíváncsi,köszi a válaszokat.
2012. jún. 6. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Álló képet csinálsz majd te print screennel, miközben nézed a videót és megtetszik valami.
2012. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi DVD-t kaptunk, 20 nagyon jól sikerült képet rakott a doki a pendrive-ra, amit külön kértek, hogy vigyünk és 4-et fotóminőségben nyomtattak is.
2012. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!