Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 5 éve kölcsön adtam egy...

5 éve kölcsön adtam egy tárgyat,2 éve kamu szövegeket kapok csak de sose ér rá találkozni. Buktam vagy jogi úton esetleg lehetne valamit? Szentimentális darab, értéke nem sok.

Figyelt kérdés
Ha tudnám hol lakik az illető, már elmentünk volna érte páran... (erre esetleg magánnyomozó?)
2017. márc. 27. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok felesleges pénzed van?
2017. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van-e írásos bizonyítékod arra, hogy a tárgy a tiéd? Ha nincs, akkor nem sok esélyed van rá, hogy visszakapd.
2017. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincs sok felesleges pénzem.


Amúgy őszintén szólva kinek van minden egyes tárgyáról papírja? Körülnézel magad körül, hány dolgodról tudod bizonyítani, hogy a tiéd? Elektronikán kívül. Kapsz egy órát nagymamádtól, hogy bizonyítod a tiéd? Szóval érted.

2017. márc. 27. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem is adom tovább a szentimentális darabjaimat :-)
2017. márc. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jo barat volt, szepen kerte, fiatal voltam, nem volt ra szuksegem eppen. Nyilvan mostmar nem adnek oda semmit senkinek.
2017. márc. 28. 03:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!