Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fordulhatok a kisebbségi...

Fordulhatok a kisebbségi önkormányzathoz hogyha származási alapon megütött és leköpött kettő ember?

Figyelt kérdés
Ma iskola után gyomorszájba vágott egy ember a társa pedig leköpött. Komolyabb bajom nem lett. Fordulhatok ilyen esetben a kisebbségi önkormányzathoz?

2017. ápr. 21. 17:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen kisebbséghez tartozol. Jelen pillanatban Farkas Flórián élvezi a milliárdos vagyonát és ujjong, hogy semmit nem kell csinálnia.
2017. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
oh te szegény.. védd meg magad, vagy kerüld el a konfliktust.. ha még jelentgetni próbálsz, ki is röhögnek ilyen sérelemért XD
2017. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Német kisebbséghez tartozom Anyám bajor, apám német állampolgárságú svéd. Mindketten 78ban jöttek ide az NDK-ból.
2017. ápr. 21. 18:11
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

oh. és megütött vki, mert német vagy... még ha cigány lennél.. hát ehhez köze nincs bármilyen kisebbségi önkormányzathoz.

ha tudod bizonyítani rendőrséghez mehetsz, de ilyennel...felesleges

2017. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 árokpart ***** válasza:
A rendőrségen jelentsd fel, bizony ez már súlyos testi sértés.
2017. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"származási alapon megütött.."

De ezt tudod bizonyítani? Vagy legalábbis biztos vagy benne?

2017. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem történt semmi bajod, nincs orvosi látlelet, nincsenek tanúk, akkor hogy akarod bizonyítani? Azt tudod egyáltalán hogy kik voltak?
2017. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Árokpart... ez max könnyű testi sértés.. szóval hülyeséget ne beszélj..
2017. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Érettségire készültünk fel és Európa 1930-1950között volt a téma és kérdezték kinek szolgált rokona a katonaságban? Mindenki mondta hogy a nagyapja a Don kanyarban stb...

Én pedig mondtam hogy az egyik nagyapám Hitlerjugend volt másik kettő dédapám a Luftwaffe-ban szolgált egyik pedig a schweren Panze 506. zászlóaljában szolgált. A többit nem tudom svéd országban éltek. Engem ezért mocskos nácinak hordtak el.

2017. ápr. 21. 18:23
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
ezt szépen engedd el a füled mellett. nem tudsz mit csinálni, vannak gyökerek. okos vagy, ne reagálj rá.
2017. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!