Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ma már nincs olyan hogy a...

Ma már nincs olyan hogy a hatóság sértegetése bűncselekmény ugye?

Figyelt kérdés

sajnos nagyon kiba..ta a biztosítékot, amit egy bíróság művel, és hát nem fogtam vissza magam a levélben, csupán a valóságot írtam le h a kö---g áll-atja képes volt ezt és azt írni, amikor pedig stb stb, és hát nem szívbajoskodtam, nevén neveztem a dolgot, hogy nemes egyszerűséggel folyékonyan hazudik, de mint a ház, hiszen bizonyítani is tudom.


ebből lehet bajom? vagy hivatalosan nem, max rám uszítja a haver rendőrt, aztán várhatok egy házkutatást pl?


Egyébként meg most h bele kerültem egy/több bírósági ügybe, jézusom, hát hallani rémtörténeteket, hogy mi folyik nálunk itt-ott, de szóval ismét meg kellett állapítanom, hogy feltehetően a Balkánon se mennek ennyire állatul a dolgok.



2017. máj. 4. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rágalmaztál akkor talán bár ha személyes levél nem fórum akkor nem hiszem.
2017. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elvégre hivatalos levél. hát ha nem inge ne vegye magára, csak hát tudja h inge ... szal ha van rá lehetősége, tuti lépni fog ellenem, mert így meg ő bukik
2017. máj. 4. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor megválaszoltad szerintem
2017. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó, de akkor szted is tartunk azon a szinten, hogy ha veszélyeztetem őt h netán kiderülnek a mocskai, akkor képes eltetetni láb alól? én kinézek mindent a magyar rendszerből, de szóval most ezt kezeljem reális veszélyként?
2017. máj. 4. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a kokrét problémád mert amit fent írtál az eléggé nehezen értelmezhető és amit utoljára írtál azt meg nem értem ki tenne el miért és hogyan?
2017. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tudom h kusza, de az ügy is kusza.

term korrupciós mocsok és sikerült bizonyítékot is szereznem, elég durvát, aztán most nem tudom, mikor teszek jót.

ha kiteregetek, eltesznek láb alól (akár szó szerint is, elvégre neki a karrierje vagy netán a börtön a tét, nyilván bármeddig elmegy h elhallgattasson ...).


Ha viszont nem teregetek, lehet h pont azért tesznek el, mert az illető azért gondolhatod h nem alszik nyugodtan, és így pont a nyilvánosság lenne a záloga annak h nem mer tenni semmit (és elég durva pozícióban van ahhoz h csak úgy kiderüljön róla némi korrupció).


Nem tudom mennyivel lettél okosabb, de ennyit tudok.


Most annyit csináltunk, hogy szépen youtubera feltöltöttük a mocskot, bizonyítékkal együtt, de úgy állítottuk be h másnap jelenjen meg, és majd minden nap állítok rajta. ha pedig letartóztatnak vagy eltesznek láb alól (pl "öngyilkos leszek"), akkor megjelenik az egész, bizonyítékkal együtt. na az durva lesz, de nekem akkor már mindegy.


És tudod az a baj h tapasztalatból beszélek, pár éve volt már kísértetiesen hasonló dolog, hát majdnem rá is mentem.

2017. máj. 4. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!