Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi ertelme van az erkolcsi...

Mi ertelme van az erkolcsi bizonyitvanynak, nem serti kicsit az egyenjogusagot ez?

Figyelt kérdés
Erkolcsi nelkul manapsag segedmunkas lehet az ember komuves mellett. Normalis ez, hogy egy korabbi hiba miatt, amiert megkapta a bunteteset, meg utana is bunhodik?

2017. máj. 5. 22:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az a baj, hogy a magyar börtönök egyáltalán nincsenek felkészítve a rehabilitációra. Bezárnak egy zárkába 16 embert, aztán hagyják, hogy elintézzék egymás között. Ott te se fogsz tanulni semmit, ha akarsz se tudsz. Magyarországon a visszaesési ráta kiemelkedően magas, 70% fölött van (de csak azért 70%, mert a maradék 20-30% vagy bent megdöglik vagy még nem kapták el), szóval ilyen jelenség nincs, akiről te beszélsz. Tehát ha börtönbe vagy fegyházba küldünk valakit, annak már biztosan mindegy lesz.
2017. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellet volna olyan bűncselekményt elkövetni. Amúgy a börtönök 90%-ban nem fehér emberek vannak Magyarországon. Nézz videókat youtube-on magyar börtönökről, na kiket látsz? Ha ők kijönnek úgysem dolgozni fognak.
2017. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Nagyon odavagytok a gyerekmolesztalas, meg nemi eroszakerert, mintha mind ilyen komoly dologgal menne bortonbe.


Az a baj, hogy en lehet h a kisebb retegrol beszelek akit megszallt a josagos szentlelek, de akkor is, eselyuk sincs megvaltozni kb. Tudom, nagyobb resze nem is akar, de ha belegondol az ember h ennek a koltsegnek, amit a fogvatartottak jelentenek esetleg 10-20%at meg lehetne sporolni, ha nagyobb lehetoseget kapnanak, az mar jo lenne.


Whiskys rablo is kitanult ember lett ugy remlik. :)

2017. máj. 6. 20:59
 14/28 anonim ***** válasza:
Én azért nem kapom ki a nyamvadt erkölcsit, merrt zaklattam egy ismeretlent miközben nem zaklattam. Nem loptam, nem raboltam, nem fenygettem, nem csináltam semmi erőszakos , dolgot psuztén annyi, hoyg egy oylan ember feljenett akivel életemben nem találkoztam. JÓ TANÁCS Senki ne ismerkdej NETEN!!!.
2017. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
14#, ezt kifejtenéd?
2017. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Azért döbbenet itt egy-két ember hozzászólása, mintha ebben az országban csak és kizárólag kiscserkészek élnének. Számomra elég csak azon el gondolkodnom, hogy pl a munkahelyeken mennyi embert rúgnak ki lopások ill. sikkasztások miatt, akik csak azért nem szerepelnek a bűnügyi nyilvántartásban, mert a munkáltatója nem jelentette fel. Nálam ezek az emberek pont olyan bűnözők mint akiket elítéltek. Pont.

7 éve a nejemmel késő este két cigány gyerek bekostólt minket, aminek az lett a vége, hogy a két cigó 8 napon túl gyógyultak. Úgy szarrá vertem mindkettőt, hogy csak hónapokkal később épültek fel. Természetesen elítéltek, hiszen a két úriember jóval kisebb fizikumú állapotban voltak, plusz be voltak drogozva. 1 évre ítéltek el, 2 év próbaidőre, ami azt jelenti, hogy 2022-ig!!! nem kapok erkölcsi bizonyítványt, ugyanis a próbaidő 2140-ben járt le, és a bűncselekmény súlya olyan mértékű volt, hogy ennek 8 év az elévülése.

A végére. A két cigó úriember mindig is bűncselekményekből éltek, lopás, garázdaság, rablás, betörés, stb, jelenleg most is börtönben ülnek, mint többszörös visszaesők. Én azóta ugyanúgy élek, dolgozok, a családommal foglalkozok, nem követtem el bűncselekményt, ahogy az eset előtt is. Ennek ellenére erkölcsit nem kapok (szerencsére ahol most dolgozok ott nem kértek), gyakorlatilag bűnözőnek vagyok feltüntetve a nyilvántartásban. Viszont ha ez megint előfordulna, vagyis ha megint bekóstolna minket két nyikhaj füstös, akkor ugyanúgy szarrá verném őket. Nem bántam meg amit tettem, szerintem a legtöbb férfi ugyanígy csinált volna.

Szóval kedves kiscserkészek, óvatosan a címkékkel, mert ti sem tudhatjátok, mikor kerülhettek bajba.

2017. máj. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
természetesen 2014, és nem 2140 :)
2017. máj. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Most ha hozzam odajovo osszes ciganyt megvertem volna akkor jo sok embert megvertem volna. Sztem addig nem kellett vna es nem ilyen szinten bantanod ameddig nem fajul odaig a dolog,es ugy latom h nem fajult odaig, de te megis szrra verted oket.
2017. máj. 20. 07:32
 19/28 anonim ***** válasza:
2013-ban módosult a törvénykezés, már ami a jogos védelemre vonatkozik. Ha éjszaka támadnak meg, akár csak belekötés szintjén, akkor nyugodtan összeverheted őket. Ha a kóstolgatás alatt azt kell érteni, le akartak húzni két szál cigivel, akkor azért tényleg nem kell őket agyonverni.
2017. máj. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
19. A kóstolgatás a következő történt: a nejemet inzultálták, és velem is kötekedtek. Többször rájuk szóltam, hogy fejezzék be, mert leverem őket. Mentünk volna tovább amikor az egyik elkezdte a nejemet fogdosni, itt csattant el az első pofon, amire a másik nekem ugrott. Pechjük volt, nem úszták meg. De leírom még egyszer, nem bántam meg, megérdemelték.
2017. máj. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!