Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek a bizonyítványnak...

Szerintetek a bizonyítványnak utána néznek?

Figyelt kérdés

Találtam egy munkát, a felvételin meg is feleltem, viszont 8 általánosnak meg kell lenni, mint általában mindenhol. Sajnos nekem csak a 7 osztály van meg, felhívtam a munkáltatót és azt mondtam neki, hogy nem találom a bizonyítványomat és visszamondom a munkát, mert holnap mehetnék már. Kérdezte, hogy csak ez miatt nem fogadom el?! Mondtam, hogy igen, de nagyon aranyosan azt mondta, hogy jöjjön el, nézze meg a munkakört és ha megfelel nekem akkor majd kitalálnak/beírják, hogy nincs meg vagy elvesztettem.

Szerintetek a későbbikben lehet ebből próbláma? Köszönöm előre is a válaszokat!

43/N


2017. márc. 1. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet. Ha el is vesztetted volna valóban a bizonyítványt, akkor arról lehet kérni ha jól tudom az iskolában egy igazolást, ami igazolja, hogy elvégezted. Utána nézni egy cég szerintem nem tud, bár ebben nem vagyok biztos. Azonban ha már így alakult, én a helyedben megnézném a munkakört, hátha tényleg nem tulajdonítanak ennek akkora jelentőséget és beírják, hogy elvesztetted.

Én a helyedben őszinte lettem volna már az elejétől, akkor nem lenne kavarodás.

2017. márc. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel nem mai gyerek vagyok ezert nem most jartam iskolaba. Ahova jartamt az az iskola megszunt. Tulajdonkeppen gyari, betanitott munkarol van szo, kellett irni egy tesztet is, ami 50/48 pontos lett.
2017. márc. 1. 14:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak formalitas miatt kerik es valoban nem tulajdonitanak neki jelentoseget, hisz velemenyem szerint akkor a munkaltato nem vette volna ilyen konnyen, hogy akkor majd beirjak azt, hogy elveszett. Ha komolyan feltetel lenne, akkor mondtak volna, hogy jarjak utana..
2017. márc. 1. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a nav felé való bejelentéshez kell a bizonyítvány száma, az iskola neve, de vannak, akik hasraütésszerűen bemondanak valamit, sosem láttuk a bizonyítványukat, eddig nem ellenőrízték.
2017. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elszúrtad. Ha nem mondod el őszintén ezt az egészet, hanem ilyen formában ahogyan tetted csűröd csavarod, csak még gyanúsabb leszel, na látod, MOST ezzel hívtad fel magadra úgy isten igazából a figyelmet. A mosakodással, a magyarázkodással.


Ne szégyelld, ez van

2017. márc. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemrégiben beszélgetem egy munkaügyis emberkével, na ő mesélte, hogy még 6 általánossal is volt dolgozójuk. ****
2017. márc. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!