Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A szomszédom kutyája megölte...

A szomszédom kutyája megölte a macskámat, az a szemét meg csak úgy átdobta a kerítésen a tetemet. Ha feljelentem, a sintér elviszi azt a dögöt?

Figyelt kérdés
Hol érdemes feljelenteni? Rendőrségen vagy az önkormányzatnál esetleg kérjek segítséget állatvédőktől.
2017. máj. 15. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát még ha átszökött volna a szomszéd hibájából, akkor vmi kompenzációt talán polgári peresen.. de.. ha átment a macskád és ott az ő kutyája elkapta, akkor nincs mit tenni.
2017. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

A csúnya oroszlán is megeszi a gazellákat.

Kutya!! Tudod miaz a kutya?? Plusz a macskád ment át egy szót nem szólhatsz. Jól tette. Azért áljon már meg a menet.

Sőt a macska megeszi az egeret meg a madarakat,halakat akkor az is mehet a sintértelepre nem?

2017. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Ne a kutyát bánts, neki ez természetes, a gazdája nem nevelte meg
2017. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Amerikában kérdés nelkül kilövik a zsaruk az ilyen neveletlen ebeket.
2017. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
A kutya ösztönből cselekszik. Ne arra haragudj. Annál inkább a csávóra. Az embernél aljasabb, mocskosabb élőlény nincs.
2017. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha a macskád átment oda,akkor nem tudom mi a bajod! Dögözöd itt a kutyát,közben meg lehet hogy szèt kaparta a szomszed kertjet mert odajart sz*rni
2017. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 pptomi ***** válasza:
100%

Melyik állat járkál melyik állat területére?! Mindkettő ösztönlény, egyiket sem lehet hibáztatni, de nem is világi nagy haverok. Ahogy van felelős kutyatartás, úgy van felelős macskatartás is. Elvárod, hogy a kutya maradjon a szomszédban, de a macskád átmehetett. Sajnálom a macskádat, de nem a kutya volt a hibás.

Szerencsére nem amerikában vagyunk, mert ha a röndér kérdés nélkül ledurrantaná a kutyámat, akkor én kérdés nélkül ledurrantanám a röndért. De egyéb iránt ott sem úgy működik, ahogy korábban írták.

2017. máj. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 vantel ***** válasza:
Tetem áthajítása sérelmezhető, fertőzésveszélyt jelent. Ha nem uszította a kutyáját a macskádra akor csak ezt a témát ragadhatod meg. Macskák amelyek vándorolnak sajnálatos módon fogyó eszközök. Hol autó gázolja hol őselensége a kutya áldozatául válik.
2017. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Magadat akarod feljelenteni?

Mi a fhaszt keresett a macskád a szomszédban, ahol házőrző van?

A dögöt ásd el, vagy állatorvos tudja legálisan hulladékkezelni.

A következő macskádra meg vigyázz jobban.

2017. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
fu de hulyek vagytok a macskara hogy vigyazzon ??? kerdezo sajnos ezzel nemtudsz mit tenni. igaz hogy eleg bunkon viselkedett en vagy szoltam volna neked v elasom a tudtod nelkul. sz*r erzes lehet attudom erezni nekunk is van macska. ez olyan hogy ehet mergezett egeret a szomszedbol vagy merget pl ha a szomszedot vmi kobormacskak idegesitik es rak ki. felenk ez is elofordult mar. ez ellen sajnos tehetetlen vagy. max szobacica lessz a kovetkezo. ez h kutya elkapja barhol mrgfog esni. szomszedba utcan 5 utcaval odebb.
2017. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!