Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A kínaiak miért nem adóznak...

Berserkakaulrik kérdése:

A kínaiak miért nem adóznak Magyarországban? Eddig még nem kaptam tőlük számlát sehol és nem eldugott helyeken vásároltam. Savoya park stb. Lee évente ad egy konténer pénzt a kormánynak és ő szemet huny?

Figyelt kérdés

2016. okt. 12. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha kér számla nem leni ócó.
2016. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
51%
*Magyarországon.
2016. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Gugu Gabor ***** válasza:

A navosoknak adja a pénzt...

Vagy nem 8s lee a tulaj és a nav leee környékén már a 3. Csövi nevén futtatott céget záratja be.

2016. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Mert tetvek. Számlát kérni kell mindig. Amúgy multkor jót nevettem, be volt zárva a bolt és kivolt írva: NAV eljárást kezdeményezett XD Úgy látszk nem kenték meg őket eléggé
2016. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem változó tapasztalataim vannak. Voltam már olyan kínai boltban, ahol a kínai tulaj, vagy a felesége ült a pénztárban, és kaptam blokkot, de voltam olyanban is, ahol magyar alkalmazott volt, és nem adott. Piacon viszont eddig még sehol nem írtak nyugtát a kínaiak, ha náluk vettem valamit.
2016. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És a magyarok miért nem?
2016. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha zavar akkor ne vásárolj náluk. Éttermekben eddig mindig kaptam blokkot, máshol meg nem veszek tőlük semmit, mert pontosan tudom, hogy miért olyan olcsó.
2016. okt. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én ha "kínai áruházban" vásároltam ezt-azt, ott adtak számlát. Piacon, utcai árusnál viszont nem nagyon, de ők meg egyáltalán nem csak kínaiak.
2016. okt. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Whispering Tree válasza:

Lépjünk egy lépést hátra, hogy a probléma jobban látszódjon.


Először is: jelenleg jelentős ázsiai tömegek csendes, de határozott bevándoroltatása folyik. Ennek színvonalát, szükségességét, hasznát stb. nem részletezném, gondolkozó embernek ez egyértelmű. Ebből azonban következik az, hogy a politika kedvez és kedvezett nekik eddig is.


Másodszor: nem szabad náluk vásárolni, és akkor nincs gond a számlával.


Arra a felvetésre, hogy a "magyar miért nem" csak annyit tudok válaszolni, hogy igen, nem szép dolog, de ő mégiscsak magyar. Ez ugye azért érthető. És mindenesetre arányaiban biztosan több magyar ad, mint kínai. Feltehetően elsöprően több...


Kínai étterembe sem szoktam járni, ugyenezt tudom tanácsolni annak, aki ott blokkot kap...meg 1 kg nátrium glutamátot meg ki tudja mit.


Őszíntén kérdezném mindenkitől: nekünk tényleg kínai és vietnámi bevándorlókra van szükségünk? Tényleg erre a kereskedő, igénytelen, tanulatlan, ügyeskedő proli rétegre van szükségünk egy homlokegyenest más, nota bene, kommunista kultúrával?

2016. okt. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!