Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tegnap kerestek a rendőrök a...

Tegnap kerestek a rendőrök a munkahelyemen, tanúkihallgatásra akartak vinni. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Ahol most vagyok, az a lakcím még nincs nyilvántartva. Nemrég költöztem fel. Szüleim kérdeztem, az ottani címre nem ment idézés. Tegnap dokinál voltam egy másik városban, azért nem dolgoztam. Ki tudom deríteni, hogy mi ez? 23 vagyok, sose volt még dolgom rendőrséggel!

2017. máj. 19. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
El ne hidd az elsőnek :) Valami miatt sürgősen meg akartak hallgatni, mert egy folyamatban lévő ügy miatt fontos minél több információt összegyűjteni. Menj be az illetékes városi kapitányságra! Ha nem csináltál semmi rosszat, nincs félnivalód. Vagy egy ismerősöd csinált valamit, vagy a volt munkahelyed, vagy hasonló.
2017. máj. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem is mész be, de telefonálj be.
2017. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Valószínű a munkahelyen történt valami, ami után nyomoznak.
2017. máj. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem kaptál idézést, nem hagytak neked semmilyen papírt, akkor hagyd a fenébe. Nem a te dolgod, hogy utánuk mászkálj. Ha akarnak valamit, megtalálnak. Egyáltalán honnan tudja a rendőrség a munkahelyedet? Az nincs náluk nyilvántartva, nem ott keresnének, hanem a lakáson. Nem lehet, hogy a kollégáid szivatnak?
2017. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle?
2020. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!