Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Idézést kaptam "minősített...

Idézést kaptam "minősített adat illetéktelen megismerésének megalapozott gyanúja" miatt gyanúsítottként az egyik budapesti kapitányságra. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Anyám hívott fel idegesen, hogy ez mi. Én sem tudom. Én Daunújvárosban élek, és még csak nem is dolgoztam Budapesten. Mire számíthatok? Mi ez az egész?

27/F



2017. máj. 22. 08:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ügyvédemre szerencsére úgy néz ki nem sok szükség lesz. A végén ő is nézett egy nagyot, hogy miként lettem ÉN gyanúsított. Szerinte most fokozatossan keresik az államigazgatási aparátusban a szivárogtatókat és azért van most szigorúság meg beijesztés. De már a kihallgatás előtt is mondta, hogy szerinte ez úgymond apró hiba, hogy belőlem gy. lett.
2017. máj. 26. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!