Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mennyi idő múlva várható a...

Mennyi idő múlva várható a tárgyalás?

Figyelt kérdés
Egy közúti bűncselekmény esetében, ha a rendőrök azt mondták gyorsított eljárás lesz. Ellenben már több, mint 1 hete nem történt semmi. Mikor küldik az első hivatalos levelet?
2010. máj. 17. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 1,5 év után kaptam, utas voltam abban a kocsiban amelyik közúti balesetet okozott.
2010. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, és 1 hónap múlva hallgattak ki, de a tárgyalás 1,5 múlva kezdődött. Ilyen a magyar ügyintézés :-))
2010. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*1,5 év
2010. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Másfél év? Gyorsított eljárással? Nem sok az egy kicsit. Az előző ügyben normál eljárás mellett lett tárgyalás 6 hónapon belül.
2010. máj. 17. 14:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Normál eljárással. Gondolhatod mennyi mindenre emlékeztem 1,5 év után... így elkezdett pampogni a bíró, mikor valamit mondtam, "de az első kihallgatáskor mást mondott". Én meg mondtam neki, hogy bíró úr nézze el nekem, nem emlékszem mindenre halál pontosan 1,5 év után, mi hány méterre volt, mennyivel mentünk, ki előzött kit stb.
2010. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez szép. Ők húzzák másfél évig, és még pampognak, hogy az ember nem emlékszik semmire szinte. Én abban reménykedtem, hogy ez az ügy max. 1-2 hónapon belül tárgyalásra kerül.
2010. máj. 17. 14:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenesetre célszerü lenne MOST leirnod mindent magadnak egész részletesen, hogy késöbb ne legyen gondod belöle.
2010. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen ez a magyar törvény, én sima büntetőügyben jártam igy,fiatalkoromban követtem el a balhét,kaptam büntetést 5 évre felföggesztve, 4ik éven megbotlottam, botlás után 3 évvel volt a tárgyalás, igy 7 évre rá kellett leülnöm amit 16 évesen elkövettem, családom volt,eltartottam őket,hiteleket fizettünk,3 éve egy munkahelyen dolgoztam,de ez a birót nem érdekelte,irány a dutyi.
2010. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"igen ez a magyar törvény, én sima büntetőügyben jártam igy,fiatalkoromban követtem el a balhét,kaptam büntetést 5 évre felföggesztve, 4ik éven megbotlottam, botlás után 3 évvel volt a tárgyalás, igy 7 évre rá kellett leülnöm amit 16 évesen elkövettem, családom volt,eltartottam őket,hiteleket fizettünk,3 éve egy munkahelyen dolgoztam,de ez a birót nem érdekelte,irány a dutyi."


Na igen... évekig elhúzódik minden, mégsem tudlak sajnálni.


1. miért kellett olyasmit elkövetni amiért 5 év felfüggesztettet kaptál

2. miért kellett botlani...


amúgy meg igazad van.

2010. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 16:28 remélem te is botlasz,nagyon könnyű,mondjuk vezetés közben lepillantasz a műszerfalra,és meg is van a baj, majd neked is vágják a fejedhez,minek kellett botlani
2010. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!