Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor várható tárgyalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor várható tárgyalás?

Figyelt kérdés
Már vagy 6 hete be lett adva a válás és még mindig nem jött semmi a bíróságtól. Ha telefonálunk, annyit mondanak, hogy majd kapunk idézést. Közös megegyezéssel válunk.
2010. júl. 6. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a válás majdnem három évig tartott.
2010. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nyáron ítélkezési szünet van a bíróságon, majd csak szeptemberre kaptok idézést.Legalábbis nekem így volt nyolc éve,és ez nem változott.Ha közös megegyezés van,nincs gyerek,anyagiakban megegyezés van, akkor hamar elválasztanak.Nekünk nem is volt békéltető sem, mert már fél éve bizonyítottan külön éltünk.23 perc alatt váltam el.
2010. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
mostanság már azért is húzzák hogy netán kibékűltök vissza
2010. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs békülés, a nejemnek is van pasija én meg újranősülnék. Mindenben megegyeztünk, egy gyerek van. Az életközösség már 4 és fél éve megszakadt közöttünk. Azért csak most adtuk be, mert eddig nem lehetett értelmesen beszélni a még jelenlegi nejemmel...
2010. júl. 6. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Bíróságonként eltérő,van ahol heteket és van ahol hónapokat kell várni "attól függ mennyien vannak előtettek" stb

Meg ahogy írták most itt lesz a nyári "pihenő"

Én 3 éve november elején postáztam és ha jól emlékszem februárba jött a levél,hogy március közepén lesz.Közös megegyezéssel váltunk,gyerek stb nem volt, szóval egy 10 perces tárgyalással letudtuk az egészet.

2010. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon jó! Köszönöm szépen a válaszokat. Ez azért totál hihetetlen, hogy húzzák ezt az egész idiótaságot, az új párommal nem tudunk addig lakást venni (hitel), amíg el nem válok, mert így a bankok elhajtanak, vagy ha most vesszük fel a hitelt, abba bele kéne vonni a jelenlegi feleségemet. Tök jó, marad az albérlet addig. Csodálatos egy ország ez...
2010. júl. 8. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!