Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hamisan gyanúsítottak meg...

Hamisan gyanúsítottak meg valamivel, tudom bizonyítani az ártatlanságom. Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Beidéztek gyanúsítottként a helyi rendőrkapitányságra egy olyan dologgal kapcsolatban, amit nem követtem el. Történetesen papírokkal tudom igazolni. Mivel sejtettem miért hívnak be, vittem magammal a papírokat, kinyomtatott e-maileket, valamint panaszt tettem a gyanúsítás miatt. Most mi következik? Gyorsan lezárják az ügyem? Sok emberrel szemben van eljárás ezzel kapcsolatban, ebbe kerültem valahogy bele én is.

2017. máj. 28. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hamisvád,az ügy lezárta után azonnal tégy feljelentést.Persze ha tudod bizonyítani.
2017. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy azt te nem követted el.
2017. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Ez nem hamis vád! Az majd a vádemelés után, de erre úgy tűnik nem fog sor kerülni. A rendőrség ellen panaszt tehetsz, esetleg minimális kártérítést is kicsikarhatsz, de ahhoz sokat kell tenni és pereskedni.
2017. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak kapok egy levelet, hogy megszűntetik az eljárást?
2017. máj. 29. 12:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gyanúsított vagy, akkor fogsz.
2017. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!