Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Aupair voltam egy nemetorszagi...

Aupair voltam egy nemetorszagi csaladnal. Nem kaptam meg a fizumat ket hetre ami 130E. Az lenne a kerdesem hogy o Nemetorszagbol ha feljelent hogy elvittem a 30-40euros hajnyiro gepjuket, akkor en mire szamithatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy tudja bebizonyitani, hogy te vitted el?

Sehogy szerintem!

Amugy 260E-t kerestel egy honapban???

A nyelv miatt mentel ki vagy minek ennyi penzert?

(nem piszkalasbol)

2010. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen pontosan a nyelv miatt mentem ki ... recepcios a foglalkozasom es megakartam tanulni jol nemetul.

hat bizonyitek lenne,mivel a lakasbol vittem el .es akar tobb szemely is igazolhatna hogy ott voltam 3-4honapig.

2010. máj. 17. 22:16
 3/8 A kérdező kommentje:
de most ha o feljelentene hogy "elloptam" a hajnyiro gepjuket akkor az ottani rendorseg elkezdene nyomozni ?amugy a ferj amerikai katonai rendor ... es van par nemet rendor ismerose :(
2010. máj. 17. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
ÉS a férj fekete amúgy?
2010. máj. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

a borszinere erted?

nem nem fekete ...

de mit tehetnenek? es egy 30-40euros nyirogepert kaphatnek buntetest ha feljelentenenek?

2010. máj. 18. 00:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Figy. most nyilván nem fognak 40 Eurós dologért bíróságra menni pláne, hogy te már itthon vagy.


Szóval tuti, hogy nem lesz semmi az egészből.

Ja és tényleg, hogy nem kaptál fizut amúgy?

2010. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehalgatnak,követnek a nemzeti nyomozó iroda,majd egy alkalmas pillanatban rádtörik éjjel az ajtót a kommandósok uzijaikat rádszegezve,bevisznek a sittre majd kiadnak a német hatóságoknak,ahol leülöd a rád kiszabott büntetést
2010. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Mi lett a vegeredmeny? Megirod nekunk?

2013. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!