Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Végrehajtó mit vihet el?

Tündi0212 kérdése:

Végrehajtó mit vihet el?

Figyelt kérdés
Segitséget szeretnék kérni olyan ügyben higy férjemmel elvagyunk válva ő neki van tartozása egy házban élünk 2 gyermekünkel biroság ugy itélte egyik szobát ő a másikat én használom a gyerekekkel ! Többi helységet közösen ! Abba a szobába is bemehet a végrehajot és foglalhat amibem én élek és papirom is van rola??? Mosogépet hűtöt ágyat vihet?????elöre is köszönöm
2017. jún. 9. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Érdemes lett volna a volt férjedet kijelenteni arról a lakcímről így a végrehajtó be se tehetné oda a mocskos lábát de mostmár mindegy


Ha van papírod arról ami bizonyítja hogy az adott ingósságok a te neveden vannak akkor azokat nem vehetik el a férgek.Sajnos amikről nincsenek papírok és valószínűsíthető (már pedig valószínűsíteni fogják a tetvek) hogy a volt férjedé azokat elfogják vinni.Persze vannak kivételek,például az ágyat nem vihetik el,de a mosógépet,hűtőt és egyéb elektronikai cuccot már igen


Szerintem amit lehet azt mentsetek ki a házból,nehogy már jól érezze magát a rabló banda

2017. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2017. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az ingatlan amiben élünk kislányom nevém van! Az interneten azt lattam hűtőt mosogépet nem vihet
2017. jún. 10. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!