Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csak szerintem felesleges a...

Csak szerintem felesleges a parkolóknál az automata?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy teljesen felesleges. ott van a parkolóőr és az méri az időt. Elég lenne vele egyeztetni és mikor visszajöttem akkor kifizetni az időt.


Ti hogy gondoljátok?


Ha veszek x időre egy jegyet, akkor azon aggódjak, hogy meddig lesz elég és rohanjak vissza, ha véletlenül kevés időt vettem, ha nem akarom, hogy megbüntessenek. Valamikor meg direkt több pénzt dobsz be és sokszor marad 15-30 perced, nem mindig tudod pontosan kiszámítani. Nem lenne egyszerűbb utólag törleszteni a parkolóőrnek? Ha már fizetnek egy személyt ezért, akkor inkább pénzt szedne be pontosan annyit, amennyi időt ott parkoltál.. Max akkor lenne húzós, ha valaki nem tud fizetni.. Nos igen, ez esetben felírni a rendszámot, az adatait és postán fizetni. Én így gondolom, ti mit gondoltok ez mennyire hülyeség?



2017. jún. 12. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy legyen digitális rendszámfelismerés, és a rendszám tulajának a hó végén benyújtják a számlát.
2017. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vagy pedig simán kamera. Ez még egyszerűbb.:)
2017. jún. 12. 20:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát tényleg jó lenne parkolás végén még a parkolóőrt keresgélni, akit mellesleg kb minden nap megkéselnének a nála lévő pénzért.

Ott van a mobilparkolás, elindítod amikor végeztél leállítod, ha hosszabb ideig maradsz nem kell szaladgálni csak egy sms-t küldeni.

2017. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az lenne a feladata, hogy ha látja, hogy visszamész a kocsidhoz, akkor odamegy hozzád.
2017. jún. 12. 21:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minden utcában lenne külön 1-2parkolóőr?-ezzel igencsak megdrágulna a parkolás.
2017. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Feljebb jól mondják, még mindig az emberi munkaerő a legdrágább.

A parkoló őr sétálgat ellenőriz és így egy emberrel le van tudva egy elég nagy terület.

2017. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Egyszerűbb lenne ha telefonon küldenénk egy SMS-t vagy lenne egy alkalmazás, beütném hogy hol parkolok, rendszám és autó típusának elküldése, majd ha végeznék egyszerűen online fizetnék.
2017. jún. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Már vagy 10 éve lehet SMS-sel parkolni.
2017. jún. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Már eleve az szemétség hogy fizetni kell a parkolásért
2017. jún. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"visszamész a kocsidhoz, akkor odamegy hozzád."


És ha ketten mennek a kocsijukhoz, ha mást kell ellenőriznie, ha épp szünete van, ha feltörnek egy másik kocsit stb.

Rengeteg ember kellene hozzá, nem is lenne túl megbízható (könnyű a mutyi; emellett az őr sem tud figyelni mindenre, mindent észben tartani), ill. időigényes is lenne, hisz a parkolás elején és végén is lenne művelet.

Nem fizetőkkel is lehetne kínlódni.

2017. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!