Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van egy barátnőm aki 16 eves...

Makki dávid kérdése:

Van egy barátnőm aki 16 eves és gyámság alatt van. És mi nagyon szeretjük egymást. Mi kell ahhoz. Hogy att vegye a szűlöm a gyamsagot felete ha például össze pakolnak és ode költözne magától mik lennének a kivetkezmenyek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 29. 00:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el a hulyeseget,17 evesen mar lehetne annyi eszed h tudd, nem cuccolhat szo nelkul hozzatok!....
2017. jún. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
0%
miből gondoljátok hogy az anyukája nem egyezett bele? Lehet hogy az anyja is már régen megengedte, nem értem ezt a magyar mentalitást, kérdezte hogy hogy mi kell ehhez, nem kioktatást várt. Majd rájönnek ha hibáznak, ha egyáltalán hibáznak...
2017. jún. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az édesanyja tudja hogy. Együtt vagyunk és engedi is. Az anya a gyamja. Az édes apját el hagyták és félnek. A következményektől. Hogy mi lenne. Ha ide jönne erre vagyok kíváncsi. Tanácsot kertem nem offolást 😫
2017. jún. 30. 15:52
 14/14 anonim ***** válasza:
Az anyja az anyja, nem a gyamja. Ha az anyja engedi, hogy hozzad költözzön, senki másnak nincs köze hozzá
2017. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!