Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha előzetesbe visznek kérhetem...

Ha előzetesbe visznek kérhetem, hogy vigyék el az autómat nem fizetős parkolóba?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, 30 napra bevisznek, az autómon lejár a parkolókártya és ügye 30 napig büntetnének. Ha nincs senkim akkor mit kell tennem ilyenkor? Pár tízezerért elviszik telephelyre, ott is kell fizetni a tárolásért... erre van megoldás?


( nem megyek sittre, csak néztem egy filmet és felmerült bennem )


2017. júl. 4. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kérheted. Napjában kaviárt és pezsgőt is kérhetsz.
2017. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérni bármit kérhetsz, legfeljebb nem kapod meg. Ebben az esetben valószínűleg megengedik hogy telefonálhass egy ismerősödnek, aki elviszi az autót. Ők egy szalmaszálat nem fognak keresztbe tenni érte.
2017. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg telefont is :D Ha belegondolunk ez is egy logikus helyzet. Jó, oké Hawaii az egész sitt mert 4-en vannak 1 cellába, ergo kevés hely ha kiszabadul a tag beperli az államot és kap kártérítést amiből vehet A8 Audit. tök happy, de előzetes az más, ügye..
2017. júl. 4. 19:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, külön felhívhattam az ismerősöm, hogy vigye el. Így nem kell 3 évet kifizetni. Azért az durva lett volna.
2020. ápr. 16. 00:48
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Most te a börtönből gyakorizol?

2. Elkéstél, a kérdést 3 éve írtad ki, így fizetned kell a díjjat

2020. ápr. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!