Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha átvertek a szigetelésnél...

Ha átvertek a szigetelésnél és leléptek a pénzzel, hol kezdjek intézkedni?

Figyelt kérdés
Fel akarom őket jelenteni, de nem tudom, hogy és hol kezdjem el. Nem feketén fogadtam fel őket, papírt is adtak arról, hogy felvették a munkát, de egyszer csak fogták magukat és nem jöttek. Néha eltudom őket érni, de akkor is csak össze-vissza beszélnek. Ma se jöttek el megbeszélni a dolgokat.

2017. júl. 15. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A rendőrségen,de szólítsd fel őket hogy kezdjék meg a munkálatokat és hogy az adott időpontban kezdjék el amit megbeszéltetek nem feltétlenül csalás..mert akkor már elkezdték de nem tudom hogy mikor vették fel a munkát..
2017. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A papíron kéne legyen egy befejezési határidő vagy dátum mikor elkezdik a munkát..
2017. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ügyvéddel beszélj erről. Mivel van írásbeli nyoma az egészről így ez alapján szinte nyert ügyed van. A lényeg hogy hétfőig ha nem történik semmi próbáld meg őket újra elérni, ha akkor is csak összevissza beszélnek akkor mondd meg nekik hogy akkor vissza az egész, kéred vissza a pénzed különben mész a rendőrségre feljelenteni őket. Akkor kétszer is meggondolják a dolgot mit tegyenek.
2017. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

+1 az ügyvédhez.

Ez polgári peres eljárás lesz.

2017. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindennap hívom őket, néha fel is veszik a telefont. Írok is nekik. Egyik munkás részegen fel is hívott tegnap és ugatott velem csak úgy random.

Gyakran lecsapják a telefont. Letagadják a dolgokat, aztán meg össze-vissza beszélnek, valamikor meg mindent bevallanak... rengeteg alkalommal meg lett beszélve, hogy jönnek. Kontár munkát is végeztek. Második nap után csak fogták magukat, összepakoltak és nem jöttek azóta többet. Tegnap is beszéltem velük, két napja is. Csak gyakran ki van kapcsolva a telefon, vagy kinyomják, vagy nem veszik fel egyszerűen.

2017. júl. 15. 22:03
 6/8 A kérdező kommentje:
25.-én vették fel.
2017. júl. 15. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez mind polgári peres ügylet,szóval ügyvéd kell.
2017. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. júl. 15. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!