Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy netes oldalon vettem...

Egy netes oldalon vettem használt bútort ami emberre is ártalmas kártevő rovarral volt fertőzve, milyen jogi lépéseket tehetek hogy visszakapjam a pénzem és az irtás költségeit?

Figyelt kérdés

a tulaja szerintem tudta mit ad el.nem is a házban volt már a bútor mikor megvettem hanem kint a társasház közös részében.telefonon el lett neki mondva az egész és azt mondta persze fizet nem akarja hogy jogi útra terelődjon holnap felhív.persze azóta se hívott...

mit tehetek? feljelentsem? pereljem be?vagy mi?

írtás még nem volt,eddig én fújkáltam rovarirtóval itthon de úgy látszik ez önmagában kevés.


2017. júl. 20. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmilyet, hiszen azt sem tudod bizonyítani hogy megvetted, sem pedig hogy nem nálad költöztek bele a rovarok. Tanulópénz, majd legközelebb megnézed hogy mit veszel meg.
2017. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
10ezer ft-os butorert nem erdemes pereskedni, mert tobb lesz a perkoltseg
2017. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fújd be parfümmel attól szinte minden meghal ettől a jó öreg alkoholos fajtából nem a dezodortól...aztán meg úgy sem tudod bizonyítani...
2017. júl. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!