Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Illegális valakinek viccből...

Illegális valakinek viccből arrébb tolni az autóját pár méterrel?

Figyelt kérdés

Szerintem vicces lenne keresni egy autót, aminek efelejtették behúzni a kézifékét és arrébb tolni 10-15 méterrel, pusztán poénból.

Amennyiben az autó látható maradna és nem sérülne meg, megbüntethetnének érte?



2017. júl. 27. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól, hogy elkezded eltolni az autót, jármű önkényes elvételének minősül, nem kell bent ülni az autóban vagy elindítani, hogy ez a tényállás megvalósuljon.
2017. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Azért kár, biztosan jó móka lehetett volna.

2017. júl. 27. 14:01
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem meg lecsuknának ha arrébb tolnád a házát... Azis ugyan úgy magántulajdon... és kb 100% hogy megsérülne... De ha nemis csuknak le... egy ház lehet jóval drágább mulatság mint egy autó...
2017. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

nem sérülne meg és magántulajdon révén hozzá se érnek. na nagyokos?


amúgy most elméletileg beszélgetünk. de most komolyan nekem állsz mert ugyan azzal a gondolatmenettel válaszoltam a kérdezőnek? Miért nem a kérdezőt oktatod ki, hogy más tulajdonához nem nyúlunk hozzá? Én nyílván vicceltem és csak az illusztráció kedvéért írtam. A kérdező komolyan gondolja. Miért engem próbálsz kioktatni te fogyatékos?

2017. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy illegális vagy sem, ha az én autómat tologatnád, a kezedre vernék!
2017. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 veterán vas ***** válasza:
23%

Vegyük azt, hogy én is szeretem a mókát, és mondjuk nekitolatok a falnak. úgy, hogy a fal és a lökhárító között vannak a lábaid. Viccből.

Aztán behúzom a kéziféket, és otthagylak holnap reggelig. Na persze ezt is - ahogy Te írod- pusztán csak poénból.

Nem tudom Te mennyire találnád viccesnek, én valószínű sokáig mosolyognék rajta(d). ;)

2017. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem megyek miattad vissza a börtönbe!
2017. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

Értem én, hová akarsz kilyukadni, de azért egy autó arrébb tolása és egy személy órákra történő beszorítása valahová mégsem teljesen ugyanaz.

2017. júl. 28. 20:41
 9/9 veterán vas ***** válasza:
0%
Senki sem mondta, hogy ugyan az, csak azt jeleztem, hogy ha kiprovokálod, én is tudok "vicces" lenni. :)
2017. júl. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!