Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi történne ha melltartóban,...

Mi történne ha melltartóban, felső nélkül mennék ki az utcára?

Figyelt kérdés
Egy rövidnadrág és melltartó. Így sétálnék az utcán, mennék boltba, utaznék a metrón, buszon stb. Megsértenék valamilyen törvényt?

2017. aug. 2. 22:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
Fogadjunk, hogy kan vagy.
2017. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Te is csak ember vagy max több pali megnézne főleg ha jó csaj vagy,de ezen kívűl semmi törvényellenes nincs ebbe.
2017. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#1

A kérdés nem vicc. Az érdekelne hogy én is ugyanúgy mutogathatom-e magam mint a férfiak mikor félmeztelenül mászkálnak.

2017. aug. 2. 22:54
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

"Az érdekelne hogy én is ugyanúgy mutogathatom-e magam mint a férfiak mikor félmeztelenül mászkálnak."


Mert a férfiak melltartóban mászkálnak? Nem. Pucér felsőtesttel, de általában csak a parasztok.

A nők ezt viszont nem tehetik meg. Egy kis mindennapi rejtett szexizmus.

2017. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%
Ha csinos csaj vagy, akkor örülünk, ha .aszi, jót röhögünk.
2017. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Igen így sem ugyanolyan, mert én természetesen nem lépek ki fedetlen mellekkel az utcára, viszont a férfiak mászkálhatnak félig pucéran. Totál igazságtalan.

Így jön a következő kérdés.


Ha én nem mászkálhatok teljesen félmeztelenül, egy férfi miért?

2017. aug. 2. 23:02
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Hát felőlem mászkálhatsz teljesen félmeztelenül. Csak szóljál, hogy merre :D
2017. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 szántóvető ***** válasza:
66%
megdugnának menet közben.
2017. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

Ha ez vigasztal, a férfiak se mászkálhatnak melltartóban.


Egyébként nyugodtan beszélgess egy férfi transzvesztitával, nekik konkrétan meg az a bajuk, hogy a nők öltözködési szabadságfaktora sokkal nagyobb. Például a férfiak nem hordhatnak miniszoknyát anélkül, hogy agyonvernék. Te pedig igen. Na hogy is van ez?

2017. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

"Ha én nem mászkálhatok teljesen félmeztelenül, egy férfi miért?"

Tegyük fel, hogy nő vagy! (bár nem vagyok róla meggyőződve a kérdés alapján)

Egy "rendes" (értsd: arányos, érett, stb.) félmeztelen nő sokkal nagyobb nemi vágyat gerjeszt az ellenkező nemben, mint egy "rendes" (arányos, érett, stb.) férfi. Tessék büszkének lenni arra, hogy azzal, hogy nőnek születtél, már önmagában vonzó vagy az ellenkező nem számára, míg ellenkező esetben ezért tenned kell! Ez egy előjog, amivel ha okos vagy, tudsz élni.

A kérdéshez visszatérve: ha melltartóban (ami nem átlátszó, vagyis "vegyedmáled***niakarok" fehérnemű) lépsz ki az utcára, azzal nem követsz el törvénysértést, legfeljebb begyűjtesz pár elismerő megjegyzést.

2017. aug. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!