Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetne az iskola/rendőrség?

Mit tehetne az iskola/rendőrség?

Figyelt kérdés
Idén nyáron vásároltam egy Zoraki R1 típusú gázpisztolyt, amihez megkaptam a viselési engedélyt is (18 éves vagyok). A kérdésem az, hogyha ezt a fegyvert magamnál tartanám pl az iskolában, és netalán használnám, "merángathatnának" érte?

2017. aug. 8. 09:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdező! Vegyük azt, hogy csinálsz valami hülyeséget valakivel szemben! Mondjuk végigbeszélgeted az órát, és aki JOGOSAN rád szól, annak te durván vissza szólsz! Erre ő tudtára adja az igazgatónak, hogy gázpisztolyod van, és zavarod az órát, mire az igazgató rossz kedvében elbocsát az iskolából, vagy igazgatóit kapsz! Te hogyan reagálod le! Úgy, hogy vissza akarod bosszulni, mikor TE voltál az, aki jogtalanul járt el azzal, hogy gázpisztolyt vitt az iskolába! Te vagy az, aki védekezésre akarja használni, de könnyen lehet, hogy tőled kell majd félnie másnak! Ha valaki szólna az igazgatónak, hogy gázpisztoly van nálad, és ezért megbüntetnének miatta, akkor hogy reagálnád le? NA UGYE!! Az illető csak egy illegális dolgot jelentett be, és láss csodát, mégis utána tőled kell majd félni!
2017. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne értsd félre, ugyanúgy gonoszság az, ha nem károsítasz meg senkit és semmit, nem nyerészkedsz, és mégis mindenféle ok nélkül jelentik, hogy "illegálisan" van nálad valami! Mert azzal az illető nem nyert semmit, hogy szólt, ergo gonoszságból tette! De ha szól, mert időközben összevesztek, akkor nem haragudhatsz meg rá, hogy szólt, hiszen te jártál tilosban!
2017. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérd ki a házi rendet . Elég nagy az R1 a viselésre , a markolata cserélhető kisebbre . Ez gumis vagy az olcsóbb natúr gáz ?
2017. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Paprika gázspray (OC, PV, pepper, pfeffer) legyen nálad inkább. Nálam is volt már 16 éves korom óta. Ha gondolod, akár 2 darab is. Úgy is olyan kicsik, kisebbek mint egy telefon.


Én az egyetemre hordok magammal gumilövedékes pisztolyt, de azért egy középiskola más.


23/f

2017. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!