Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hamis Facebookot csináltam és...

Hamis Facebookot csináltam és észrevettek. Milyen büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 14. 17:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%
Miért vagy ennyire suta alja paraszt?
2017. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszi a fáradtságot hogy bepereljen, akkor lesz ügy. Leginkább pénzbüntetésre számíthatsz, a szüleid örülni fognak neki.
2017. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
63%
Ha lesz ügy,legalább tanulsz majd belőle,hogy nem kéne más adatait lopkodni. És még neked áll feljebb? Te vagy egy tuskó,hogy más személyiségét lopod,ki tudja,mihez. Mit vártál,mi lesz,ha felteszed ezt a kérdést? Éljeneznek majd vagy megsajnálnak? Az ilyen gerinctelen emberek szóra sem érdemesek,én is csak azért írok,mert az eszem megáll,hogy születhet ilyen ember a világra.
2017. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
"Bár itt több az idióta, mint a szexualitás kategóriában." Ez leírja az egész stílusod. Mocskos dolgot csináltál, és még neked áll feljebb. Biztosan valami pitiáner indok miatt, gondolom csúnyán válaszolt neked, vagy nem ment el veled randizni. Mindig ilyen kis szarságok miatt állnak bosszút ilyen módon.
2017. aug. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem, hanem egy elvileg komoly kategóriában ilyeneket irogatnak, hogy golyóáltali halál, villamosszék stb.


Szósincs semmi ilyenről, nem tettem semmi erkölcstelent. Csupán nyereményjátékokon akartam nagyobb eséllyel résztvenni.

Megbántam, tényleg hülye voltam.

Viszont itt segítséget kértem, hogy mit kaphatok a bűnömért.

2017. aug. 14. 19:41
 16/22 anonim ***** válasza:
59%

Ne legyetek már gonoszok vele. Tisztán látszik, hogy nem fogja fel, amit mondotok neki.


Nyugi, nem lesz semmi baj. Ha nagyon balhézik egy enyje-benyjét kaphatsz és itt kb ki is múlt a dolog.

2017. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
64%

Fentebb már írták, ejnye-bejnye oszt csókolom.

Mégis mivel citál a bíróságra?

Tisztelt Bíró Úr, csinált egy FB profilt és kitette a fotómat hozzá.

Eddig a szakaszig el sem jutna, mert nincs az a hülye, aki marhaságokkal foglalkozna.

Kérj bocsánatot, és ennyi volt.

2017. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak üzletszerű kéjelgés vagy pénzmosás nem fűződik a tevékenységhez semmit sem csinál a rendőrség.
2017. aug. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
23%

"Be vagyok szarva rendesen."

Ne legyél, vazelin segít. Bent amúgy is szükséged lesz rá.

2017. aug. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha per lesz, jó eséllyel fizethetsz.
2017. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!