Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes utrahangon észrevetté...

30 hetes utrahangon észrevették, hogy a babám egyik veséjében 8mm-es tágulat van, mire számíthatok ha megszületik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy kisbabáknál hogy működik, de a páromnak volt ilyen, és műtét lett belőle. Ugyanis elég nagy fájdalmakkal jár. Nem akarlak megijeszteni. Lehet hogy babáknál még alakulhat a dolog. Vagy az is lehet hogy elnéztek valamit az ultrahangon. Mindenesetre ne idegeskedj, biztos minden helyrejön.
2011. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy hallottam, hogy az valószínüleg elmúlik születésig, vagy utána hamar eltűnik. Aki mellettem feküdt csaj, annak a fia is úgy született és a doki mondta, no para, elmúlik. Drukkolok!
2011. máj. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia!velünk is ez a helyzet,mindkét veséjében 6 mm es tágulat van 19 hetesen vette észre a dokim és minden uh megnézi és mindig változik egyszer eltűnik az egyik aztán kisebb lesz stb..most 27 hetes vagyok és azt mondta a doki hogy mindig nézegessük de nem lesz ebből gond mert születésnél 90% ba eltűnik...Gondolom kisfiú a babád mert náluk fordul elő sűrűn!!Ne aggódj nem lesz semmi gond
2011. máj. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál 9 mm-es vesetágulatot diagnosztizáltak a 27. héten, majd ez egyre kisebb lett (34. héten már csak 6 mm). 3 hónaposan vinnünk kellett ultrahangra, ahol a vizsgálat során közölték, hogy nincs rendellenesség. Valószínűleg elmúlik a szülésig nálatok is, de egy kontroll Uh-ra azért vidd el, ha jónak látod. Boldog babavárást! Ja, és kisfiúknál valóban jóval gyakoribb.
2011. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!