Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy lehet leállítani egy...

Hogy lehet leállítani egy beteges zaklatót, akit még az se érdekel, hogy fel van jelentve?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakítottam az exemmel. Azóta is napi szinten irogat, facebookon nyilvánosan is kiírkál rólam, utcán rám dudál, parkba megállít, ismerőseim faggatja rólam, hiába kérem hagyjon békén. Ezek az irkálásaim hol szerelmesek, hol lejáratóak. Feljelentettem még júniusba, 2 hét múlva lesz egy meghallgatás a bíróságon ahol ő is ott lesz, neki ezt még júniusba mondtam, hogy feljelentettem úgyhogy jobb, ha leáll, de inkább még jobban csinálni. Félek, hogy hiába lett belőle bírósági ügy, így se fog leállni. Már teljesen megkeseríti az életemet. Elkezdtem mással ismerkedni, akivel meglátott és elkezdett neki is irogatni, engem rossz színben feltüntetni stb már idegileg nem birom.

2017. aug. 25. 20:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*irkálásai
2017. aug. 25. 20:54
 2/12 A kérdező kommentje:
* csinálja.
2017. aug. 25. 20:55
 3/12 anonim ***** válasza:
A facebook-on be tudod állítani, hogy az ismerőseiden kívül más ne lásson téged, le tudsz tiltani személyeket. Vagy akár csinálhatsz egy másik face-t is amit ő nem ismer.
2017. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom. Csak épp hiába tiltottam le, így smsekkel zaklat.
2017. aug. 28. 10:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a bíróság kiadja a távoltartási végzést akkor leáll, vagy nem jár jól.
2017. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Válts telefonszámot. Bummm csüsszzzz
2017. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy TESÓ az exed? :D:D
2017. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem TESÓ, hanem egy elmebeteg.. Többször csinált hamis facebook fiókot is, és arról irogatott.
2017. aug. 29. 10:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Be tudod állítani, hogy rejtve legyél mindenki előtt a facebookon akinek előzőleg nem adtál engedélyt. Ugyanúgy a telefonon is beállítható, hogy csak az előre beállított telefonszámokról érjenek el, van letiltás Androidon, IOS rendszeren is. Modern technika kész van, csak tudni kéne használni.
2017. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mi volt a bírósági ügy vége? Volt tárgyalás? Mi volt az ítélet?
2017. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!