Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyerektartas jar ebben az...

Gyerektartas jar ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Most kezdem az egyetemet es felek, hogy valamelyik targgyal egy fel evet csuszni fogok, apam mar kozolte velem hogy ha egy targybol is megbukok nem fizet gyerektartast, viszont igy is alig tudunk kijonni egy honapban anyaval ugy hogy meg dolgoztam is a nyaron. Nagyon felek hogy munka es iskola egyideju vegzese alatt valamelyik targybol megbukok es akkor azt a keves gyerektartast is elveszitjuk. Tehat ha egy targybol megbukok es azt ujra fel kell vennem akkor apamnak nem kell gyerektartast fizetnie? 20/f

2017. aug. 26. 15:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem fogadja el ha egy targyat ujra fel kell vennem, de nem erti hogy ez az egyik legnehezebb szak. Csak nem tudom hogy a szavai mogott van jogossag is vagy csak ram akar ijeszteni.
2017. aug. 26. 17:50
 12/14 anonim ***** válasza:
Én jól ismerem az ilyen ügyeket, ha gondolod, írhatsz nekem.
2017. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12: írtam!
2017. aug. 26. 18:18
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem apád dönt a rokontartásról, hanem a bíróság, önhatalmúlag nem szüntetheti meg
2017. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!