Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan tudok Kolumbiai állampo...

Hogyan tudok Kolumbiai állampolgárságot szerezni?

Figyelt kérdés

Sürgős lenne.Leginkább arra lennék kíváncsi hogy ezt hogyan és hol tudnám elintézni.

3 éve vagyok együtt a párommal és mind a ketten megunták az ingázást és hozzá szeretnék költözni.

Viszont nem vízumot szeretnék kapni hanem államporgárságot mivel úgy tervezem végleg kint maradok.

Kb mennyi idő még egy ilyen dolgot el tudok intézni ?Kell kint élnem tartósan valamennyi időt hogy megkapják az állampolgárságot ?Vagy ez csak házzaság útján lehet mint Magyarországon ?Mivel házasságra nincs lehetőség.Lehet a nélkül is ?



2017. szept. 2. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel a követséget! Internet... Ha Magyarországon nincs ilyen hívd fel a legközelebbi országot ahol van
2017. szept. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Először szerezned kell egy kolumbiai nyakkendőt mert csak azzal lehetséges.
2017. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1 . köszönöm szépen megpróbálom.

2. Nagyon humoros vagy tisztában vagyok a kolumbiai nyakkendő fogalmával 😁😀köszi inkább nem kihagyás boldogan élek anélkül isv

2017. szept. 2. 11:40
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

"Mivel házasságra nincs lehetőség..."


:D

ilyenkor jönnek a kellemetlen kérdések..

2017. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Miért jönnének a kellemetlen kérdéseket?

Nekem nem kellemetlen.

Azért nem házasodnak mert meleg vagyok és a törvény nem engedi és ha jól tudom kolumbiábsn sem.

Enyi az egész nekem nem kellemetlen.

2017. szept. 2. 15:04
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy minden nacionalista felhang nélkül: Azzal ugye tisztában vagy, hogy Kolumbia sokkal veszélyesebb és csóróbb hely, mint Magyarország.
2017. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Teljesen tisztába vagyok vele hogy szarabb mint Magyarország.Viszont egy nagyon szép ország és ezek mellet is megéri ott élni.Tisztában vagyok a közbiztonsággal 😀
2017. szept. 2. 16:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Kolumbiai nyakkendőt hamarabb fogsz.
2017. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az nem kell még mindig köszönöm 😁😀
2017. szept. 2. 16:42
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem a párod jön ide?
2017. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!