Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 2 év munka után, egyetemen...

2 év munka után, egyetemen folytatom tovább, za a kérdésem hogy kell-e valamiféle igazolást nyújtani a nav-nak hogy már nem dolgozom? Mi lesz a TB-mel?

Figyelt kérdés
Vagy hogy hallgató vagyok, így automatikusan be leszek jelentve mintha dolgoznék?

2017. szept. 7. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Amikor kikerülsz az egyetemről, akkor neked kell a NAV-nál jelentkezni, szóval szvsz menj be hozzájuk.
2017. szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Az egyetem ezt automatikusan jelzi a NAV-nak elvileg, olyan előfordulhat, hogy elfelejtik, de az nem a te felelősséged.


(első válaszoló, te meg félreérted a kérdező nem kikerült az egyetemről, hogy épp be fog kerülni oda!)

2017. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem értettem félre! Azt írtam, hogy amikor kikerül, azt jelezni kell, ebből következtettem, hogy a NAV nem nézi.
2017. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem jeleztem senkinek semmit, amikor munka világából mentem egyetemre (3 éve).

Nem volt semmi gond belőle, és a mai napig sincs. Jelenleg is tanulok.

Voltam orvosnál is az első évben, és volt biztosításom folyamatosan (mai napig).


Mondjuk én azért rákérdeztem anno a hallgatói adminisztrációs központban erre, mert nem akartam baklövést, akkor ezt mondták, úgy is lett.

Ha teheted, akkor szerintem te is kérdezzél rá nyugodtan.

2017. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
3! A kérdés viszont nem erről szólt!
2017. szept. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!