Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feltörték a facebbok fiókomat...

Feltörték a facebbok fiókomat fél éve, most újra be tudtam lépni, de attól félek, hogy feljelent az aki feltörte. Lehet ilyen?

Figyelt kérdés
Volt egy profilom ami nem saját néven működött, politikai cuccokat néztem vele, de csak néztem soha egy komment nem hagyta el azt a profilt. Valaki feltörte az e-mailal együtt és valami csücsöri csaji képét tette ki majd kanos fiúkat jelölt be. Most, hogy visszaszereztem a profilt törölni akartam, de kiírta, hogy nem lehet mert nem ismerte fel a böngészőt vagy mit kell ilyenkor, nem értek hozzá. Feljelenthet az aki feltörte, hogy én átneveztem a profilt meg újra birtokba vettem?
2017. szept. 26. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért jelentene fel bárki is? Facebook felhasználói szabályt sértettél, mert kamunévvel regisztráltál, de ennyi. Azért csak kizárás jár legrosszabb esetben. Aki állítólag feltörte, az sem csinált semmit se, az hogy bejelölt ezt-azt, még nem bűn. Vagy zaklatás is történt, vagy mi? Én a helyedben törölném a profilt, és nem foglalkoznék vele többet. Csinálj másik profilt, ha akarsz.
2017. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Törölném ha lehetne... de nem engedni mert most engem érez idegennek a rendszer. Ezért kérdeztem ha az a valaki feljelentene akkor szóba állnak e vele.
2017. szept. 26. 21:55
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem is értem mi bajod van, semmire sem használtad azt a profilt, egyáltalán mi a problémád a nagy semmin kívül? Gyakran agonizálsz piszlicsáré, jelentéktelen dolgokon?
2017. szept. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Félelmetes, hogy ti fb generációsok mennyi ostobaságtól tudtok rettegni.
2017. szept. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan rég egy betörő megsérült valakinek a birtokán és feljelentette a tulajt, nem találom róla a cikket de a mi megyénkben volt. Szóval Magyarországon. Ilyen alapján ez is feljelenthet.
2017. szept. 27. 07:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Komolytalan az egész, nem érzed kicsit sem? De ha neked jól esik, rettegjél.
2017. szept. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Valami olyan appot telepítettél erre a Facebookoldalra, ami tönkreteszi a számítógépet, törli az összes adatot, ráadásul az ember retináját is kiégeti?

Szerintem te vagy kamuzol itt orrba-szájba, és más a sztori, csak nem mered leírni, vagy tényleg egy minden szaron rettegő vagy.

Egyáltalán mit értesz az alatt, hogy visszaszerezted a profilt, ha azt mondod, hogy téged érez idegennek?

Innentől lekattanok a témáról, hülyékkel nem foglalkozom.

2017. szept. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!