Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Legális magyarországon ilyen...

Legális magyarországon ilyen szórakozóhelyet nyitni?

Figyelt kérdés
szóval a hely teljesen legális bejegyzett cég de a belépés csak annak van aki elfogadja a feltételeket és belépőt vesz. A hely teljesen olyan mint egy diszkó bár pulttal dj-vel egy darabig megy is a normális party annyiban különleges,hogy bizony itt szexelni lehet a tánctéren és ezzel persze a belépőnek tisztában kell lennie,hogy ha meglát egy meztelen lányt aki táncol vagy egy 3masban fiukat lányokat szexelni akkor ne lepődjön meg. itt akár komoly orgiákis kialakulhatnak. lényegében ez a cél. ez legális? persze ha a csaj nemakarja akkor táncolhat is vagy beszélgethet de a buli olyan hogy azért mindenkinek jó legyen 1-2óra táncikálás után beindul a komoly buli SZEX! ez legális lenne? csak mert egyszer voltam egy házibuliban ahol karszalagot adtak pénzért hogy bemehessünk és hát elég jó volt a buli de kijöttek a rendőrök és szerintem ha nemjöttek volna ki akkor ott mégjobb buli lett volna:D na szóval egy ilyen hely legális? csak érdekesség képpen érdekel a dolog. vannak ilyen helyek máshol a világban?
2017. okt. 7. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem legális.
2017. okt. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Feltalátad a swinger clubbot, kedves ecsém?


Egyébként meg mért ne lenne legális? Annyi van mint a nyű.

2017. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát ja feltaláltam de akkor én is tudnék nyitni egyet? beugró 20k ingyen pia
2017. okt. 7. 12:42
 4/6 kovpet ***** válasza:
100%

"de akkor én is tudnék nyitni egyet"


Mindegyiket egy "én" nyitotta, te miben lennél kevesebb, mint ők? Anyagilag persze lehet :)

2017. okt. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Estádio de Felchút ***** válasza:

Persze, hogy lehet, toljad neki!

Az üzleti tervedben amúgy van valami azon kívül, hogy "húszast befizecc oszt iszol baszol"?

2017. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát szopni is lehet majd
2017. okt. 8. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!