Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezt a paprika sprét szabad...

Ezt a paprika sprét szabad köz területre vinni azt írják nem de 20 g alatti?

Figyelt kérdés
Ha valaki próbálta már írhatna meg milyen mert találtam róla tesztet de ennek az oldalnak nem nagyon hiszek azért be linkelem, ez volna az a spré.

#paprika-spray #öndédelem #önvédelmi spré
2017. okt. 11. 19:30
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja bocsánat lemaradt a linkje.



[link]

2017. okt. 11. 19:34
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Elég egyértelműen leírják:


"A tartalma 23 milliliter, tehát a 20 grammos határ alatt van, 19.5 gramm a töltőtömege, így elvileg nem minősülne közbiztonságra különösen veszélyes eszköznek, közterületen is hordható lenne, mint a Pajzs 5000, viszont az OC hatóanyag miatt tiltólistán szerepel, így csak magánterületen lehet nálunk."

2017. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szabad. Szállítási helyzetben gondosan becsomagolva, táska mélyére rejtve.
2017. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem szabad a törvény szerint, de a valóságban mindenki leszarja.


Én is kb 5 éve hordok magamnál minden nap 1-2 paprika spray-t. Ma is volt nálam és holnap is lesz. Soha semmi gondom nem volt belőle. Örülök hogy van nálam.

2017. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gvass1 ***** válasza:
Nem porlaszt mint írják, jet szórófejes,nem akkora a töltőtömeg, nem is lehet akkora az 40 ml lenne, a hozzá tartozó videó kamu, próbáltuk, tudom. A linkelt oldal szakmaiatlan.
2017. okt. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja ezt gondoltam én is, 19 g nem lehet 23 ml, kamu az egész, utolsónek ment a zöld kéz többieknek piros mert nem jót írtak.
2017. okt. 14. 22:42
 7/8 anonim ***** válasza:

6

Mit nem jót írtam? Leírtam hogy nem szabad, de azt is hogy ezt senki nem nézi a világon én is rohadt régen hordok magamnál olyat, ami nem megengedett. És mindenki leszarja. Ez nem ugyanaz, mintha minden nap átmennél a piroson, mégha hasonló mértékekben is büntetik.

2017. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt kellett volna írnod mint amit g vass 1 írt, szakmaiatlan.
2017. okt. 17. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!