Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A végrehajtó, feltörheti e a...

A végrehajtó, feltörheti e a zárat és bejöhet e a lakásba, ha nem tartózkodom itthon?

Figyelt kérdés
A lakás bérlemény, vagyonom nincs az ingóságok édesanyám nevén vannak. Én bérlő vagyok itt, ide vagyok bejelentve. Jelenleg regisztrált munkanélküli vagyok. Édes anyám is ide van bejelentve. Egyszer már ezt jegyzőkönyvezték de most megint kaptam tőlük egy levelet. Érdemes e minden ilyen levélnél újból tájékoztatni erről őket?
2017. okt. 13. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen bemehet. Persze nem ő töri fel, hanem hív zárszakértőt, melynek költsége téged fog terhelni.
2017. okt. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden további nélkül.

A végrehajtónak joga van akár rendőri segítséget is igénybe venni a végrehajtási cselekmény foganatosításához.


Mit jegyzőkönyveztek pontosan? Hogy ott laksz?


Mert ha csak ennyit, akkor simán bemehetnek és foglalhatnak, már ha van ott olyan vagyontárgy, amiről az feltételezhető, hogy a tiéd.

2017. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt, hogy berlemeny es nincs ingosagom..
2017. okt. 16. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!