Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan merjek itthon énekelni?

Hogyan merjek itthon énekelni?

Figyelt kérdés

A helyzet hogy állítólag jó hangom van (alt) ismerősök és tanár szerint is. Legalábbis ez volt az általános vélemény még négy éve, azóta senki sem hallott énekelni. Még a párom se aki három éve könyörög érte. Egyszerűen nem merek pedig nem vagyok lámpalázas, 500 vagy akár 1000 ember elé is kiálltam és kiállok gond nélkül szerepelni, csak az ének nem akar ilyen könnyen menni.

Pedig szeretnék énekelni (na nem teli arénákról álmodom) amikor hallgatok egy olyan zenét amit elénekelnék akkor direkt figyelek, érzem hol és hogyan kell képeznem a hangot, amikor megpróbálom kiénekelni sikerül is, a ritmust is eltalálom de rendesen gyakorolni már nem merek itthon még az üres lakásban se. Így mégis mit csináljak?

Tanárhoz járni se időm se pénzem most itthon meg nem megy.

Valami ötlet hogy sikerüljön legalább itthon félelem nélkül gyakorolnom?

Köszönöm a válaszokat előre is



2017. szept. 9. 14:46
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan engedd ki a hangod, ha egyedül vagy, senki sem fog hallani téged, utána énekelj egyre több ember előtt.^^
2017. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy papírvékonyak a falak szóval minimum a szomszéd hallja xd

De köszönöm, úgy néz ki tényleg nem tudok mást csinálni mint megemberelni magam. :'D

2017. szept. 13. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!