Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez vajon minek köszönhető?

Ez vajon minek köszönhető?

Figyelt kérdés

Az előbb ismét előkerült a szabóné ügy, aztán ismét beugrott, hogy valahogy akár hogy gondolkodok:

Soha:

-Nem vertek/tepertek le rendőrök

-Nem döglöttem bele abba, hogy betöréses lopás során szerzett folyadékot elfogyasztottam

-Nem rázott meg almalopás közben áram

-Nem vertek laposra, mert panaszkönyvet kértem

-Nem kaptam 100 ezres bírságot biztonsági öv használatának elmulasztása miatt


Meg még kb reggelig tudnám sorolni.

Lehet köze van ahhoz, hogy jog/illemkövető magatartást tanúsítok? :D


2017. okt. 21. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek aztán marhára egyforma példák. Vagy az is lehet, hogy tutyimutyi ember vagy, aki soha nem áll ki a jogaiért, inkább csendben tűr.
2017. okt. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kérdés jó. Annyira, hogy ha a válaszokból következtetést akarsz levonni, az pontosabb választ ad képességeidről, mintha az összes iskolai bizonyítványodat itt részletesen bemutattad volna.
2017. okt. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vagy az is lehet, hogy tutyimutyi ember vagy, aki soha nem áll ki a jogaiért, inkább csendben tűr."


Ez nem igaz.

2017. okt. 22. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:
A panaszkönyv kikérését(amihez mindenkinek joga van) párhuzamba hozni pl. a betöréses lopással kivételes intelligenciára utal..:D
2017. okt. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Látom átjött mi a kérdésnek az alapja....
2017. okt. 23. 06:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolod, ha csendben tűrök, akkor is részleteztem volna képességeidet?

Van egy szint. Túl sok ami alatta van, és ez nagyon zavar. Annyira. hogy szóvá teszem. De ha érdemi vitára vágysz fontos témákban, nosza, vezesd elő őket és érvelj!

2017. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Veled inkább kihagynám, mert látszik hogy nagy agytröszt vagy. :D
2017. okt. 23. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!