Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha feljelentenek mert felpofoz...

Ha feljelentenek mert felpofoztam egy 11 éves gyereket mire számítsak? 20L

Figyelt kérdés
Öcsémet egy gyerek folyamatosan szekálta, verte suliban. Nem bírtam tovább nézni, így az egyik tesi órájuk után bementem az iskolába, majd az öltözőbe és felpofoztam azt a gyereket, aki ezt csinálja öcsémmel. Többen is látták, az anyja bement az igazgatóhoz. Feljelentettek, még nem kaptam róla értesítést, fogok egyáltalán? Ez egy hete volt. Vagy előbb a tanúkat kihallgatják? Ha megbüntetnek mire számítsak?
2017. okt. 25. 15:15
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
ráadásul jogi szakon tanulok a Károlyin. Ezért kirughatnak? Értesíti a rendőrség az iskolát?
2017. okt. 25. 15:17
 2/26 anonim ***** válasza:
62%

Dehogy értesíti!!! max. behívnak a rendőrségre de nem hinném hogy vádat emelnek, megúszod egy ejnyebejnyével.

ha meg igen max. pénzbírság. Tudom miről beszélek hidd el nem vagy egyedül..

2017. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
9%
majd ha ellened ítél a bíró, őt is felpofozod???
2017. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
pénzbírság kb mennyi?
2017. okt. 25. 15:21
 5/26 MR.X. ***** válasza:
66%
Vagy 40 rendbeli után tudom miről beszélek! Kapsz egy ejnye-bejnyét! Vagy pár nap közmunkát, esetleg egy "kis" pénzbírság. Ne szard össze magad! :D
2017. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%
Ja, hogy amikor egy 11 évest kell felpofozni, akkor nagy az arcod, most meg már meg a rinya. Talán intézhetted volna intelligens módon az ügyet, ha már tanult embernek készülsz.
2017. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A kérdésem arra vonatkozott, mit kaphatok ezért. Ha ezt nem tudod, akkor ne kommentelj, köszi!
2017. okt. 25. 15:24
 8/26 anonim ***** válasza:
56%
..talán olyan ötven rugó körüli lehet a bírság..
2017. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
11%
Jófej vagy...Arra nem gondoltál hogy ahelyett hogy felpofozod beszélsz a szüleivel, vagy gyerekkel? Vagy mondjuk megtanítod az öcsédet kiállni magáért, önvédelmi sportra járatni vagy akármi...Jogosan jelentenek fel, én is ezt tenném.
2017. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
Jól tetted kérdező. Nagy valószínűséggel megúszod szóbeli figyelmeztetéssel. Kivéve ha roma a kisfiú mert akkor börtön, különben a bíróságot is beperelnék hogy diszkrimináció meg rasszizmus.
2017. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!