Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rám lehet bizonyítani bármit,...

Rám lehet bizonyítani bármit, ha hamis vonalkóddal veszek meg valamit lényegesen olcsóbban? De semmi bizonyíték nincs arra, hogy a (profi) vonalkódot én készítettem, vagy én ragasztottam fel?

Figyelt kérdés
2017. nov. 6. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Gondolom a profi vonalkódhoz vagy te vagy valamelyik ismerősöd az adott boltban kell dolgozzon ami elég jó közvetett bizonyíték arra, hogy ti csináltátok, persze bizonyos összeg alatt tesznek rá csak kirúgják a felelőst. Azt fel kell ragasztani de ma már egy turkáló is be van kamerázva, ha ott buksz le akkor azért már simán feljelentenek.

De még ha ez sikerül is akkor is simán lehet, hogy a pénztáros észreveszi és sűrű bocsánatkérések közepette nem azon az áron üti be.

2017. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

800 forintos jétékmaciról van szó.

Apple. steve jobs.

szinte jelöletlen fehér doboz.

2017. nov. 6. 21:26
 3/10 A kérdező kommentje:
max ha egy héttel előtte ragasztom fel. vagy az ismerős ragasztja fel.
2017. nov. 6. 21:27
 4/10 anonim válasza:
Igen persze, volt már akit lecsuktak ezért.
2017. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gugu Gabor ***** válasza:
én olyan történetet hallottam hogy bevitték egy olan folyosóra ahol nincs kamera és elverték mint szódás a lovát
2017. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hájaaa ***** válasza:
Ha nincs bizonyíték és nem tudják rádbizonyítani, valamint mindenki tartja a száját, akkor nincs esélyük rádverni
2017. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Simán lebuksz, amikor lehúzza a tárgyat, mivel mást fog kiírni terméknévként.
2017. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szerintem is, ha nincs bizonyíték, akkor nem lehet belőle baj. ennyi erővel bármit elrontanak a boltban valami belefut és börtönbe kerül?
2017. nov. 7. 19:07
 9/10 A kérdező kommentje:

olvastam történeteket arról, hogy voltak akik ezzel buktak le, de azok úgy, hogy a kocsiban ott volt vagy 100! vonalkód és teli kosárral lopták ki a motorolajat, meg valami amerikai fickó a drága legó játékokat úgy, hogy kb 20 darabot vett meg egyszerre. Meg a lakása is tele volt legóval meg vonalkódokkal.

Nekem csak ez az egy laptop kell.

2017. nov. 7. 19:08
 10/10 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű a dolog: ha nem veszi fel a kamera, ahogy ráragasztod, akkor nincs bizonyíték. na de ezt tudod biztosra?

és hát igen, magyarországon vagyunk, azért ez itt a vadkelet, szal az meg a másik, ha netán észrevesznek és tudják, h esélytelen bizonyítani, akkor inkább dühükben elvernek egy olyan helyen, ahol nincs kamera, és te se foogod tudni bizonyítani.

sajnos hallottam már ilyen panaszt még egész fiatal sráctól is, hogy két gorilla szarrá verte valami folyosón de valami nevetséges párszáz forintos dolog miatt.


lényeg a lényeg h hidd el, sokan bepróbálkoznak ezzel, tisztában vannak az ott dolgozók is a trükkel, nem véletlenül ma már a termékek többségén igyekeznek a csomagloáson belülre tenni a vonalkódot.

2017. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!