Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik még az a cég, aki...

Létezik még az a cég, aki hamis bizonyítékokat árul azoknak, akik megcsalják párjukat?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt hallottam egy cégről, akik azzal foglalkoztak, hogy mindenféle hamis bizonyítékot (pl.színházjegy, konferencia belépő, mozijegy, talán még orvosi igazolás is) gyártottak olyan embereknek, akik megcsalták párjukat, és kitalálták, hogy azért nem tudtak hétvégén vele lenni, mert mondjuk konferencián voltak. Vagy céges rendezvényen, vagy bármi hasonló. Nekem nincs ilyen nagy fantáziám, és nem is csaltam meg senkit sem, csak van, akinek szeretném bebizonyítani azt, hogy bárki mondhat bármit, és manapság már lassan a szemünknek sem lehet hinni. Rendelnék néhány ilyen hamis dolgot, olyan időpontra szólóan, amikor az illetővel én együtt voltam. Hogy tudja, hogy nem lehetséges, hogy én akkor éppen két helyen voltam egyszerre, és lássa, hogy milyen a mai világ.

2016. nov. 11. 11:48
 1/4 anonim válasza:
Én csak külföldi cégről hallottam, nem tudtam, itthon is van ilyen.
2016. nov. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
38%
Te aztán egy sunyi alak vagy! Ne ne magyarázkodj! Ilyesmivel foglalatoskodni! no comment
2016. nov. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Igen, nálunk is régóta van :)


[link]

2016. nov. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket ! Az ostoba hozzászólóknak meg köszönöm, hogy olyanba szóltak bele, amiről semmit sem tudnak . Tipikus jó, magyar szokás! Gratulálok. Ostobák!
2016. nov. 12. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!