Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csináljak ha valószinüleg...

Mit csináljak ha valószinüleg átvertek egy kínai oldalon?

Figyelt kérdés
Egy angol oldalnak nezett ki, hibatlan angol szoveg, aram is fontban voltak megadva. Volt kulon ful a visszakuldott arukkal kapcsolatban, igy hat megrendeltem a cipot 70 fontert. Kaptam visszaigazolo emailt, megjott 7 munkanap alatt. AZONBAN!!! Egy gagyi kinai cipot kaptam, meg csak nem is hasonlit arra amit rendeltem!!! A felado kinai... mit kene tennem? Irtam az oldalnak tegnap, de nem erkezett valasz...

2017. nov. 9. 18:55
 1/5 anonim válasza:

Ezt mar cseszheted :(

Ezert szabad kizarolag megbizhato helyrol rendelni.

Egyebkent elarulod milyen cipot rendeltel 70 £ ert ? En Angliaban lakom, ez bizony igen draga ...

2017. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy drága egy normálisabb edzőcipő 50-80 körül van. Szerintem is cseszheted de várd meg a választ hátha vissza utalják a pénzt.
2017. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért belinkelhetnéd az oldalt mégis melyik volt az...
2017. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kártyával fizettél?
2017. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, kártyával fizettem
2017. nov. 11. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!