Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 7 hetesen üres petezsák,...

7 hetesen üres petezsák, valószínüleg jövő héten missed ab lesz. Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés
Rettenetesen félek, a fájdalomtól is (hiszen rengeteg negatívat olvastam) de attól még 1000-szer jobban, hogy nem áll vissza, az amúgy mindig pontos mensesem, nem érzem majd a középidőt...vagy nem lesz peteérés...nem tudok a negatív gondolatoktól szabadulni...segítsetek kérlek!!!
2013. jún. 9. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A műtét utáni fájdalom elviselhető. Nem vészes. Amitől iszonyat rosszul voltam az a tablettás tágítás. Szinte alog vártam hogy vigyenek már a műtőbe csak hogy elmuljon az a fájdalom. Azt mondják az is befolyásolja, hogy szült-e már valaki. Lehet ezért viseltem ilyen nehezen. Nekem minden rendben volt utána, vissza állt a menzeszem a szokotthoz. Nem tudom ettől vagy csak jobban kezdtem figyelni magamat (inkább utóbbi) de jobban észre veszem az ovut is. Ne aggódj pluszban ezeken szerintem, éppen elég ez az egész neked (gondolom).
2013. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már biztosan nincs remény? Esetleg szabálytalan alakú is? Nekem is később látták meg, hogy mégis ott van. Persze nem akarom, hogy reménykedj, aztán rosszabb legyen.
2013. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Idővel erővel bizakodással kitartással reménnyel.
2013. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
6 hete ugyan ebben a cipőben voltam. Csütörtökön kiderült h. nincs senki a petezsákban, pénteken pedig irány a műtét. Műtét előtti este azt bizonygattam magamnak, h. ez tévedés. Elmegyek egy másik dokihoz, de utólag felesleges volt ezeken gondolkodni... Nekem az első babám lett volna. Műtét előtt 8 órával egy tágító eszközt (lamináriát)tettek fel, ami borzalmasan fájt. Szerintem örökké emlékezni fogok erre. A műtét altatásban történt, utána nem fájt, csak szokatlan érzés volt. Eddig tampont használtam, de most áttértem a betétre. A nagy wc viszont nagyon fájt egy hétig. Mindezek után 3 hét múlva megjött, nem volt sok, bár mivel eddig tampont használtam nincs még sok viszonyítási alapom. Jövőhétre várom az újabb mesit. Egyébként a mai napig rossz a kedvem,nagyon sokat vitázunk a párommal, ami nem tudom miért van. Azt hittem feldolgoztam, de lehet nem... Ááá, miért velünk történik ez???
2013. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hetesen láttak üres és elnyúlt petezsákot. Akkor kórházba küldött az orvosom ultrahangra, ahol meg már láttak mindent, amit kell. Egy hét múlva elment magától, pedig amikor elkezdtem vérezgetni, akkor még missed ab-t emlegetett az sztk-s doki. Aznap estére már el is ment a Drágám. Nagyon görcsöltem, iszonyatosan fájt, de a fizikai fájdalomnál elviselhetetlenebb volt a tény, hogy Ő nincs többé.


Amúgy szerintem nem kell félni a missed ab-tól, mármint ami az utána következőket illeti. Talán kicsit hosszabb a kivárási idő, hiszen művi beavatkozás történik, de szerintem 3 hónap után már ugyanúgy próbálkozhattok, a szervezet addigra felejt. A lényeg, hogy ne keletkezzen gyulladásod és figyelni kell a fertőzésveszélyre. Úgyis mész kontrollra, alapos kivizsgálásra lesz szükséged.


Van élet a missed ab után is, nem lesz semmi gond, csak pozitívan! :)

2013. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!