Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki olyan kínai márkát...

Valaki olyan kínai márkát vagy teló típust, ami olyóbb mint egy csamcsung például és valószínűleg megbízhatóbb meg olcsóbb?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek aTab 5quad kínai telója van,de 6 hónap alatt meghalt az akksi. Ha tudtok vmi értelmesebb teló márkát és ahonnan lehet rendelni egy-két linket dobtok megköszönném. Kb 15ezret dobnék ki rá.

2015. jan. 25. 19:39
 1/7 A kérdező kommentje:

15 körül ezek vannak ,amiket találtam neten:


Samsung Galax pocket neo

Pocket 2

Alcatel pop c1

Ugyanez c2...


Lumia 520 van még,ami 18-9 körül van,de WP nem kell. Mindenképp android kell(ene). :)

2015. jan. 25. 19:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Xiaomi a legjobb.
2015. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értelek.

[link]


innen néztem ki fasza kis telókat.

pikk-pakk pontra vajon lehet-e rendelni itt? :/

2015. jan. 25. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért rendelhetsz bármit,szar lesz.
2015. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mármint a lightenbox oldalról?
2015. jan. 25. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Szarból szeretnl sziklára épült várat építeni? Sokan megpróbálják. Miért nem veszel egy használt telót? 15 ezerből bőven lehet válogatni.
2015. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó

csak nincs kedvem olyan használt 15 ezer ft körüli telókat venni használtan, amin android 2.3 van...

és van vagy 2-3 esetleg 4 éves.


Azért hozzátenném,hogy nem is egy s4 szintűt gondoltam csak egy pocket neotol értelmesebbet. Pocket neom volt. Lehet egy lumia 530 értelmesebb lenne csak az WP

2015. jan. 25. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!