Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha instagramra feltöltenék,...

Ha instagramra feltöltenék, pl egy filmnek a zenéjét, és leírnám az adatokat (film címe, szerző), akkor lehet belőle valami bajom?

Figyelt kérdés
Régebben már próbáltam, és az instagram értesített hogy az a zene valaki más műve és hogy megsérthetem a szerzői jogot.

2017. dec. 5. 12:14
1 2
 11/12 anonim válasza:

Előbb utóbb a felhő tárhelyekről is letörlik, van tartalom felismerője pl: Google Drive. Múlthéten pár embert ki tiltott a Google a Google Drive-ról saját fájlokból. És nagyon sok hekker támadás van mostanában. Max zárt torrent oldalon érdemes tárolni vagy otthon merevlemeze! Nagyon sok videomegosztókról törlik le a filmeket zenéket, bejelentés vagy automatikus szűrő törli.


A felhő tárhely se különb a videomegosztóknál.

A szabály bevezetésével a tárhely szolgáltatóknak pontosan tudniuk kell majd, hogy mi kerül feltöltésre, így az Elker-irányelv felelősség-korlátozó rendelkezése sem lesz alkalmazható. Olvassátok el: [link] [link]

2017. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Nyilván te is tudod hogy nincs semmi "titkos" előnye, amiről lemaradnál, pusztán keresed a csomót a kákán, piszkálod a kérdezőt, mert látod, hogy hatsz rá, hisz reagált bőven..."


Keres csomót a hóhér. Amikor én utoljára az Instagrammal foglalkoztam, akkor képmegosztó volt, és még csak négyzet alakú képeket fogadott el, itt számomra felejtőssé is vált - később olvastam, hogy meglépték azt a zseniálisat, hogy már eltérő oldalhosszúságú képek is feltölthetőek. Képek. Na én itt tartok Instagram-ügyileg, és ezért nem értem, miért akar valaki zenét feltölteni oda. És egyáltalán hogyan.


Elnézést kérek, amiért feltételeztem a kérdezőről, hogy nem szellemi fogyatékos, hanem okkal akart zenét feltölteni egy képmegosztóra.

2017. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!