Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit gondoltok arról, hogy 14...

Mit gondoltok arról, hogy 14 év a beleegyezési korhatár?

Figyelt kérdés

2017. dec. 7. 12:52
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
0%

Butasag! Mert ugyan annyi fiu is szexel ebben a korban! Csak nem kurtolni mindenki vilagga ahogy a lanyok kozott is van ilyen. Lehet,hogy a lanyok/nok tobb ajanlatot kapnak,hamarabb talalnanak maguknak valakit, de ez nem azt jelenti,hogy a korabeli fiuk alig jutnanak pu.hoz.


A lanyok (nem mindenki) kozott van aki abban a korban eretebb mar. Egy srac meg tenyleg csak kettyinteni akar vagy csak szimplan komolytalannak kele kotyanak latjak ot es egyeb mas okok. Nem latjak bennuk a "ferfit". En pl azert nem tudtam korombeli sraccal kezdeni,mert valami hianyzott. Nem talaltam senkit se eleg vonzonak. Mindenki kergenek tunt, dolt beloluk a hulyeseg vagy eszre se vettem valamelyik sracot annyira magaba fordulo tipus volt. Mig egy nalam 4-5 evvel idosebb srac mar mas volt kicsit. De aztan csak 19 evesen ismerkedtem meg a parommal. 9 evvel idosebb nalam megis egyutt vagyunk es minden jol megy. Amikor korombeli fiukkal randiztam..hat..egy kivetelevel mindenki csak sirankozott,no gyulolonek lattam vagy szexre hajtott. Aztan volt koztuk egy komoly,kedves visszafogott srac. Vele csak baratok maradtunk de nagyon kedvelem.

2017. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
9%

Money, money, money

Must be funny

In the rich man's world

https://www.youtube.com/watch?v=ETxmCCsMoD0

hogy lenne vonzó akinek nincs bmw je saját luxuslakása meg pénze amit a ri.. lányra költhet

minél idősebb egy nő úgy csökken az értéke..

a természet nem hazudik

vonzó? igen

feltudja mérni hogy neki nem szépfiú hanem money kell? nem

késöbb igen

miné idősebb nem anyuci mögött van annál inkább hajlik felfelé a korkülönbség meg a szépség a pénzben bújik meg

2017. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
12 komolyan sajnallak. Te elkeseredett fiucska vagy aki valoszinuleg meg szuz vagy sok csalodas erte esetleg sikertelen hiaba valo probalkozasok nem a bmw hianya miatt. Hanem a nem jo megjelenes miatt vagy mert bunko alpari stilusban beszel masokrol ja de talan azert nem..mert pesszimista vagy es frocsogot a hulyeseget.
2017. dec. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
0%
d
2017. dec. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
0%

Xd persze persze

minden szép lány k rva vagy k rvaronda ez tapasztalat

volt jó nőm egy mi lett? talált pénzesebbet

akaszkodott rám csaj nem a pénz miatt ronda volt? igen

bunkó vagyok? igen

alpári a stílusom? nem

fiatalon a lányok szépfiukat keresnek

énekes zenekarok meg színészek meg a suli szépfiúi

aztán úgy 18 19 körül amikor ugye dolgozni kellene jönnek a gazdag idős bácsik

illetve vannak a feministák akik karriert építenek

csak nem sikerül úgyhogy 30 körül egy középosztálybelivel 40 fölött meg akárkivel kiegyeznek

2017. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
33%

11:

A fiúk pont hogy jobban szeretek világgá kürtölni, ha szexeltek. Ezt nem csak magamról tudom, hanem a környezetemből is folyamatosan, mindig.

Nekem is 18 évesen 15 éves (2,5 évvel fiatalabb) barátnőm volt először, akivel szexeltem. Ugyanígy a csaj osztálytársaimat is ilyen korban az idősebb pasik környékezték és mi is végzős középsulisként az egy-két-három évfolyammal fiatalabb lányokra szálltunk rá. Ott volt a siker.


"A lanyok (nem mindenki) kozott van aki abban a korban eretebb mar."

Abszolút igaz. Nézzetek meg középiskolás osztályképeket, amik mondjuk elsőben, második vagy harmadikban készültek. A lányok már nők külsőre, a fiúk pedig fiúk, kisfiúk.


Nem az alapján érett vagy éretlen valaki, hogy szexet szeretne, vagy kapcsolatot is. Pláne, hogy a legtöbb srácnál ez nem vagy-vagy. Ha egy csinos lány nekünk azt mondja, hogy "bocs, én nem akarok kapcsolatot, nem szeretlek, de szexelhetnénk", akkor egy srác sem bőgi el magát. A csajok igen. A két nem nem egyforma. Különbözőek vagyunk, értékítélet nélkül.

De amúgy pont ugyanazt mondjuk mindketten nagyrészt, csak te női, én meg férfi szemszögből.


13:

Gondolom a 12-est értetted nőgyűlölő alatt. Igazad van.

2017. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
0%

nőgyűlölő ez vicces... inkább realista

mutass egy nőt aki nem a pénzesebb palit választja a szépfiú helyett és elmúlt 25 éves

nők a legjobb partit akarják minék idősebb análl inkább ribisednek

2017. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
27%
Nem túlzás az. 18 alatt büntetni kéne.
2017. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
0%
18/18 Igazad van, minden 18 év alatti lányt büntetni kéne, ha szexel:) Ugye, így gondoltad?:)))
2017. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
51%
Értelmes felnőtt ember nem kezd 18 év alatti lánnyal, csak akit a saját korosztálya elutasított és befolyásolható, irányítható kislányokra vágyik. Minden egyéb szöveg csak rizsa. 18 éves 14 évessel? Abszurd és csak a jéghegy csúcsa.
2017. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!