Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az évekkel ezelőtt deaktivált...

Az évekkel ezelőtt deaktivált Facebook profilommal valaki (k) visszaélnek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy még 2010-ben regisztráltam, de pár év után elegem lett belőle. Deaktiváltam a profilt, erre pár hete mondták az ismerősök, hogy új profilképpel, lakhellyel aktív a profil és egy internetes rádiót reklámpoz orrba-szájba! A rádió .com-os oldalon van, szóval nem is Magyarországról.


Egyáltalán hogy lehetséges egy már törölt facebook fiók újra aktiválása kívülről? Már a e-mail címem sem él, amire még akkoriban regisztráltam!


Mit tehetek? Ez így nagyon kellemetlen szitu! Ritka nevem van ráadásul! Köszönöm előre is a válaszokat.



2017. dec. 18. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehetséges. Én is, amikor pár hónapja regisztráltam poénból, valaki másnak a törölt fiókjában találtam magam, láttam az ismerőseit, bármit megtehettem volna. Egy rakás bughalmaz az a sz_r.


Annyit tehetsz, hogy jelented az ügyfélszolgálatnak.

2017. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A teljesség kedvéért el kell mondani, hogy itt a névviselési jog, magánélet sérelmével állunk szemben, ha biztosan magyar lenne az elkövető, akkor sérelemdíjat lehetne tőle követelni, mivel nem biztos, hogy magyar, először ki kellene deríteni az állampolgárságát, aztán utána kellene járni, milyen jog az irányadó, aztán eljárás kezdeményezése jőhetne, valóban a legegyszerűbb a Facebook-adminisztrációnak írni.
2017. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!