Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha felteszem a netre néhány...

Ha felteszem a netre néhány orvos - saját tapasztalatom alapján történő - minősítését, akár tarifáját, elérhetőségét, akkor megsértem ezzel az ő személyiségi jogait?

Figyelt kérdés

Perelhet érte?

Mert nyilván lenne jó véleményem is, meg van, akiről rossz van.

Előre is köszi a válaszokat!


2010. jún. 3. 07:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

jolvan pajti, menjél egyél egy kockacukrot és olvass utána kicsit.


olyan példát hoztál be ami rohadtul irreveláns a témához.

2010. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

azért, hogy a te példáddal éljek ember:


Ha én megölök valakit az utcán, akkor azért a kerület lesz a felelős, hisz az ő területén történt, sőt az ország lesz a felelős érte, hisz az ország területén történt, sőt az egész világ a föld, ha vallásos vagy, akkor isten a felelős érte, hisz az ő világában történt.


nah kb ennyit ér a te érvelésed is.

2010. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ez nem érvelése a hozzászólónak, hanem így szóla törvény.

A honlap tulajdonosacsak akkor vonható felelősségre, ha felhívják a figyelmét a személyiségi jogok megsértésére és ezután nem távolítja el az oldalról az adatokat. De ő nem köteles folyamatosan figyelni,hogy mi kerül megjelenítésre.

2010. jún. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
kb ezt írtam én is, hogy töröltethetik max velük, de nem őket terheli a felelősség érte alapból.
2010. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bocs, kevertelek, azt hittem az utolsó példát megint az 52 %-os írta. Természetesen neki szerettem volna válaszolni.
2010. jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
semmi gond.
2010. jún. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!