Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha változik a bejelentett...

Ha változik a bejelentett tartózkodási helyem, akkor új lakcímkártyát/személyit/akármit kapok?

Figyelt kérdés
Továbbá ezt a helyileg illetékes okmányirodában kell intézni, vagy bármelyik okmányiroda, kormányablak megfelelő?

2018. jan. 22. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
uj kartyat kapsz, es szerintem mindegy hol intezed
2018. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

1: szerintem nézd meg alaposan a mostani lakcímkártyád. Ha szerinted arra még lehet írni valamit ...

2: CSAK a területileg illetékes okmányirodában csinálják meg.

2018. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kösz az okoskodást második, pont arra irányult a kérdés, hogy rajta lesz-e ez a kártyán és emiatt kell-e új. Ment a piros.


Az elsőnek köszönöm. Viszont most pont ugyan úgy nem tudom, hogy mindegy-e hol intézem, de akkor próba szekerce alapon majd lesz valamit...

2018. jan. 22. 15:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Ott kell intézni, ahová bejelentkezel. Tehát ha Budapesten létesítesz tartózkodási helyet, akkor nyilván a bejelentkezést nem Debrecenben kell intézned.

És mivel a tartózkodási helyedet a lakcímkártyáddal tudod igazolni, így természetesen kapsz egy új lakcímkártyát, amin már rajta szerepel az új tartózkodási helyed, illetőleg az érvényességi idő is.

2018. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Kedves kérdező!

#2 vagyok.


Ismételten kérem: NÉZD MÁR MEG a lakcímkártyád! Ha véletlen azt látod, hogy speciális védelemmel ellátott lamináló fóliába van zárva, gondolkodj el rajta hogyan kerülhet arra bármilyen új beírás!


Intézni meg CSAK a cím szerint illetékes okmányirodában lehet.


Pont. Ez nem okoskodás, ez tény.


MAGADNAK osztogass pirospontokat!

2018. jan. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, az utolsó meg látom még mindig nem érti a kérdést es pirosat gyűjteni jár ide.
2018. jan. 23. 17:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Te meg még mindig nem bírod felfogni: max alkoholos filccel tudnak ráírni bármit a lakcímkártyádra!


Ha lehetne a kérdezőnek is fekete pontot osztani, csak ezzel a kérdéssel a harmadiknál tartanál!!!!!


Pontozz le!

Megkértelek, hogy gondolkozz, nem vagy rá hajlandó, csak osztogatod a minuszokat.

Ez szerintem Téged minősít.

Kérek még egy pirosat!


Lécciléccilécci!

2018. jan. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na akkor segítek: nem voltam benne biztos, hogy egy ilyen ideiglenes tartózkodási hely rákerül egyáltalán a kártyára és nem csak nyilvántartásba veszik aztán csókolom. De te még mindig itt rágod feleslegesen a fülemet és gyűjtöd a pirosakat.

Nagyon régóta használom már ezt az oldalt, de sosem értettem az ilyen arrogáns tökfejeket mint te.

2018. jan. 24. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!