Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy politikai rendezvényem...

Ha egy politikai rendezvényem lefényképeztek, és kiraknak nyilvános oldalakra, akkor van jogi lehetőségem leszedetni?

Figyelt kérdés

Vona Gábor beszédére mentem ki. Azon kívül, hogy nem szeretnék biodíszlet lenni, rettenetesen unszimpatikus volt. Amint kimondta "Én sem szeretem Soros Györgyöt", már mentem is el.


Na mind1 is. Annyi a lényeg, hogy nem szeretném, ha bármivel is össze lehetne kapcsolni a személyemet a jobbikkal.


2018. febr. 9. 16:48
 1/9 Gál Zoé ***** válasza:
100%
Nincs.
2018. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"PTK 2:48. § [A képmáshoz és a hangfelvételhez való jog]

(2) Nincs szükség az érintett hozzájárulására a felvétel elkészítéséhez és az elkészített felvétel felhasználásához tömegfelvétel és nyilvános közéleti szereplésről készült felvétel esetén."

2018. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja, értem. Valahogy gondoltam :D


Tömegfelvétel? Hát tömeg az nem volt, voltunk vagy 30-an ...

2018. febr. 9. 16:55
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Legközelebb olyan politikai rendezvényre menj ki, ahol szeretik Soros Györgyöt.
2018. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3.: Nekem az tök mind1. Számomra egy semleges személy.

Olyan politikai rendezvényre akarok kimenni, ahol az ország fejlődése a téma! Tud valaki ilyet?

2018. febr. 9. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Vona féle tömegrendezvényen voltak 30-an? Ez a csávó mélyebbre süllyedt, mint hittem...


Kérdező: aki korpa közé keveredik...

2018. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel az ország fejlődéséről még jó ideig a Fidesz fog dönteni, akkor menj el egy olyanra.
2018. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
gratulálok, díszjobbikos lettél :D
2018. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak nekem van olyan érzésem, hogy a kérdező a facebookos kamuprofilokkal kommentelgető fidesz aktivisták közül való? :D
2018. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!