Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kitiltottak engem egy kocsmábó...

Kitiltottak engem egy kocsmából mert csoportos garázdaság részese voltam. Következő alkalommal mikor ugyan erre a helyre mentem nem szolgáltak ki és mondták hogy hagyjam el a helyet. Ehhez van joga a tulajnak?

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 12:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Ja hát szerinted. Mi meg itt ketten leírtuk a helyes választ hogy nem jogos. Az meg hogy szerinted fél kettő legyen a te problémád.
2018. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Csak éppen semmiféle épkézláb magyarázot nem fűztél hozzá, hogy miért nem jogos. Melyik törvényt sérti?
2018. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

22:


"Fogyasztóvédelmi törvény


A törvény tiltja azokat a magatartásokat, amelyek a jogszabályok előírásainak megsértésével megkárosíthatják a fogyasztókat, vagy más módon sérthetik vagyoni érdekeiket. Ennek megfelelően a fogyasztóvédelmi törvény szankcióit kell alkalmazni azokra a gazdálkodó szervezetekre, amelyek

megsértik az áru előállítására, átvételére, mérlegelésére, csomagolására, címkézésére, árának feltüntetésére, tárolására, szállítására és forgalomba hozatalára, illetve a szolgáltatás nyújtására vonatkozó előírásokat,

hamis méréssel, számolással vagy az áru minőségének megrontásával megkárosítják a fogyasztókat,

megszegik a nyitva tartásra vonatkozó szabályokat,

üzletkörükbe nem tartozó árut árusítanak vagy szolgáltatást nyújtanak,

a jogszabályok megsértésével intézik a fogyasztók minőségi kifogásait,

jogosulatlanul visszatartják az árut a forgalomból, illetve jogosulatlanul tagadják meg a szolgáltatást, ..."


De most már bekussolsz, ugye?

2018. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
94%
És ki mondta, hogy "jogosulatlanul" tagadta meg? Te? És ez kit érdekel? Jogászi állásfoglalást hoztam arra, hogy ennél sokkal durvább esetekben (pl az összes féri ki van tiltva egy időben, vagy az összes férfinak fizetni kell, a nőnek meg nem) esetén sem sikerült bizonyítani bármilyen jogsértést.
2018. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

"Jogászi állásfoglalást hoztam arra"


Te???

Ne nevettess már.

Azt sem tudod mi az a jog.

Amit ide másoltál, azt sem vagy képes felfogni, értelmezni. Olyan buta vagy, mint a föld.

2018. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Szóval továbbra sem sikerült semmilyen érdemi jog sérülését bizonyítanod, köszönöm. :)
2018. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerintem verd meg a tulajdonost is, hátha az országból is kitiltanak.
2018. febr. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nincs joga, ma Magyarországon akinek jogáji vannak, azok a bűnözők, törvényszegők. Ezért is tartunk ott, ahol.
2019. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Minek iszik, aki nem bírja?
2019. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!