Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A szomszédom fölrakott 2...

A szomszédom fölrakott 2 kamerát az udvarába ami az én ingatlanomra is át tud látni . Le fényképezhetem e a kamerákat, hogyha bíróságra kerülne az ügy akkor tudjam bizonyítani, hogy tényleg az ingatlanom irányába állt?

Figyelt kérdés
2018. febr. 17. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Máshogy ezt aligha tudnád igazolni. Amúgy létezik technikai megodlás, hogy a te területedről jövő kép "ki legyen takarva", tehát még legális is lehet a kamera.
2018. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"tehát még legális is lehet a kamera."


Hát az nehezen.

2018. febr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem.
2018. febr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezted már a szomszédot, hogy a kamerája átlát-e az udvarodra?

Ha azt állítja, hogy nem, és nem hiszel neki, akkor kérd meg, hogy megnézhesd. Csak ha ezt megtagadja, akkor csinálj ügyet a dologból.


Az én szomszédom is szóvá tette, hogy a kamerám átlát az udvarára. Ha nem hitte volna el a szavamra, hogy nem lát át, akkor megmutattam volna neki, hogy igazat mondok, és csak a kerítés tövéig lát.

A kamerák látószöge elég kicsi, különben ha szélesebb lenne, akkor nagyon pixeles lenne a kép. Szóval, ha nem pont a te telked felé irányul, akkor nem lát át.

És ez a valószínű, mert ha a te telkedet látja, és elég magasan van, nem vízszinteshez közeli a beállítása, akkor a saját telkét nem látja.

2018. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!